اصناف شهر
اصناف شهر
15 تا از بهترین کمپ ترک اعتیاد در رباط کریم

توضیحات آگهی

15 تا از بهترین کمپ ترک اعتیاد در رباط کریم

 

 1. مرکز ترک اعتیاد آغاز زندگی دوباره

در کلینیک ترک اعتیاد، تیم متخصص و متعهدی از متخصصان بهداشت روحی و جسمی به ارائه خدمات حرفه‌ای پرداخته و به بیماران کمک می‌کنند تا بهبودی را در زندگی‌شان تجربه کنند. اینجا یک فرصت فراهم می‌شود تا افراد با مشاوره فردی و گروهی، درک عمیق‌تری از علل اعتیاد خود پیدا کرده و استراتژی‌های موثر برای مدیریت استرس و تغییر رفتارهای مضر پیدا کنند.

تماس:

09190633970

آدرس:

وردآورد- انتهای خیابان امام حسین- کوچه عادلی جنوبی- موسسه آغاز زندگی دوباره

 

 1. مرکز ترک اعتیاد بهار

 

مرکز شوق رهایی با فهم عمیق این حقیقت که اعتیاد به مواد مخدر یک بیماری و نه جرم است، به عنوان یک نهاد حمایتی و درمانی پیشرو در این زمینه به ارمغان آمده است.
پزشکان و کادر مجرب مرکز شوق رهایی با بهره‌گیری از رویکردهای گفتگو محور روانشناسی و کلاس‌های آموزشی، به مددجویان گرامی کمک می‌کنند تا به تدریج از وابستگی به مواد مخدر خود فاصله گرفته و از این وضعیت خطرناک خلاص شوند. این فرآیند همراه با ارتقاء اصول زندگی پاک و بازسازی ارتباطات خانوادگی، به مددجویان این امکان را می‌دهد تا زندگی سالم و مفیدی را در جامعه و در کنار خانواده خود تجربه کنند.

مرکز شوق رهایی با پیشرفته‌ترین روش‌های درمانی و حمایتی، نقش مهمی در تحقق این هدف بازی می‌کند و افتخار دارد که به عنوان یک مرجع قابل اعتماد در حوزه درمان اعتیاد و بازسازی زندگی، به افراد در راه بهبود به عنوان یک خدمت گرمانه و فاخر ایستادگی می‌کند.

تماس:

09191549054

آدرس:

رباط کریم – بلوار تهران-ساوه – روبروی خیابان بخشداری

 

 1. مرکز ترک اعتیاد شهریار

 کلینیک راهیان دوباره به عنوان یک مرکز بهداشتی و درمانی برجسته، از جمله برترین مراکزی است که از بهترین متخصصین و درمانگران با تجربه در اختیار مددجویان خود قرار داده است. این تیم متخصص از هر زمینه ای از جمله بهداشت، جسمی، روحی، روانی، فکری و ذهنی و سایر با بهترین متد کار می‌کند.

خدمات درمانی کمپ ترک اعتیاد نیز در کلینیک راهیان دوباره با رویکردی علمی و تجربی تحت نظارت پزشکان و پرسنل متخصص ارائه می‌شود. سعی شده است تا با به روزترین خدمات سم‌زدایی و ارائه خدمات درمانی مناسب به مددجویان، این کلینیک به عنوان یک مرجع معتبر در زمینه بهبودی و درمان اعتیاد شناخته شود.

تماس:

09123587851

آدرس:  

رباط کریم – جاده تهران ساوه – بعد از میدان غدیر – قبل از پل فرودگاه امام خمینی – سمت راست

 

 1. مرکز ترک اعتیاد وردآورد

 کلینیک پاک، به عنوان یک مرکز ترک اعتیاد در تهران، به شما فرصتی فراهم می‌کند تا از چرخه نفرت‌انگیز اعتیاد به مواد، از جمله اعتیاد به الکل و مواد مخدر، خارج شوید. این مرکز با بهره‌گیری از یک تیم درمانی متخصص و پرتجربه، به دنبال ارائه بهترین خدمات درمانی برای بیماران و خانواده‌هایشان است.

علاوه بر راهنمایی و درمان، کلینیک پاک به رعایت و درک شرایط روحی بیماران اهمیت می‌دهد. این مرکز با تلاش در جهت بالا بردن انگیزه بیماران و ایجاد یک محیط شاداب و سرزنده، به عنوان فاکتورهای اساسی در موفقیت در مسیر درمان و مشاوره ترک اعتیاد تلقی می‌شود.

اگر شما نیز به دنبال راهی برای رهایی از بلاهای اعتیاد و تجربه لذت‌های واقعی زندگی هستید، با کلینیک پاک تماس بگیرید. این مرکز آماده است شما را در مسیر بهبود و بازیابی حمایت نماید.

 

تماس:

09190633970

آدرس:  

رباط کریم – بلوار آزادگان – کوی شهید کلهر

 

 1. مرکز ترک اعتیاد سفیر سلامت و رهایی

 در کلینیک مهر، به ارائه خدمات بهبودی و بازتوانی برای افراد در سنین 18 تا 60 سال می‌پردازیم.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد کلینیک مهر، همراهی با برنامه‌های ورزشی و تغذیه سالم است. ما با باور قاطع به این اصل می‌پردازیم که فرآیند بهبودی باید همراه با نگاهی جامع به سلامتی شامل جنبه‌های فیزیکی و روحی باشد.

همچنین در کلینیک مهر از طریق برگزاری کلاس‌ها و جلسات آموزشی، به افراد آموزش مهارت‌های زندگی و مدیریت هیجان ارائه می‌دهیم.

این کلینیک یک مرکز اقامتی مجاز است که به تحت نظارت بهزیستی فعالیت می‌کند. ما به ارائه راهکارهای متنوع و جامع برای افرادی که با اختلال مصرف مواد مواجه هستند، می‌پردازیم و از آنان حمایت می‌کنیم تا بهبودی و بازتوانی را تجربه کنند.

تماس:

09122401051

آدرس:  

رباط کریم – جاده تهران ساوه – بعد از میدان غدیر – به سمت شهر صنعتی پرند – قبل از پل فرودگاه امام خمینی – سمت راست

 

 1. مرکز ترک اعتیاد رضی آباد

 کلینیک طلعیه امید، به عنوان یکی از مراکز معتبر در زمینه ترک اعتیاد، در تلاش برای ایجاد بهترین کمپ ترک اعتیاد تهران می‌باشد. با داشتن سابقه‌ای بلند در حوزه درمان و برخورد با چالش‌های مربوط به اعتیاد، ما به عنوان تیم حرفه‌ای، تمام نیازها و انتظارات را به دقت شناسایی کرده و از اهمیت ویژه‌ای برخورداریم.

اولویت ما، ارائه خدمات با کیفیت برتر در حوزه ترک اعتیاد است. به عنوان مرکز درمانی مجهز و مجاز با تلاش برای بهبود کیفیت زندگی افراد مبتلا به اعتیاد، ما تمامی مجوزهای لازم را به دست آورده و تحت نظر و بازرسی دائمی سازمان بهزیستی فعالیت می‌کنیم.

تماس:

09190633970

آدرس:  

رباط کریم – بلوار آزادگان – کوچه بوستان ششم – پلاک 35

 

 1. مرکز ترک اعتیاد هدف سبز

 یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد مرکز هدف سبز، نگرش انسان‌محور به اعتیاد است. این مرکز نه تنها به عنوان یک مکان درمانی، بلکه به عنوان یک جامعه حمایتی برای افراد مبتلا به اعتیاد شناخته می‌شود. در اینجا، افراد به عنوان بیماران و نه مجرمان در نظر گرفته می‌شوند و به وسیله تخصص و همدلی، به آنها کمک می‌شود تا از دامنه اعتیاد خارج شده و به زندگی با کیفیت باز گردند.

 

برخی از عوامل کلیدی که مرکز هدف سبز را بهترین مرکز ترک اعتیاد می‌سازند، شامل پشتوانه مالی قوی، امکانات درمانی مدرن، و ارائه خدمات رفاهی مطلوب است. این مرکز با ایجاد شرایط مثبت و امکانات مناسب، تمرکز خود را بر روی بهبود جسمی و روحی افراد مبتلا به اعتیاد قرار داده و آنان را در مسیر بازیابی قرار می‌دهد.

تماس:

02294629571

آدرس:  

رباط کریم – گلستان صالح آباد – ابتدای شهید نقاوت – پاساژ ولیعصر – طبقه 2

 

 1. مرکز ترک اعتیاد یاران طاهر

 در جلسات بهبودی که در این مرکز برگزار می‌شود، معتادان با راه‌ها و روش‌های جدیدی برای مدیریت و غلبه بر اعتیاد آشنا می‌شوند. این جلسات همچنین فرصتی فراهم می‌کنند تا با خواندن کتب مرتبط با بیماری اعتیاد، بیماران به شناخت بهتری از وضعیت خود بپردازند.

کار با خانواده‌ها نیز یکی از اولویت‌های این مرکز است. ارائه آموزش‌های لازم به خانواده‌ها باعث می‌شود تا آنها نقش مؤثری در حمایت از افراد مبتلا به اعتیاد داشته باشند. اهمیت و نحوه برخورد با بیماران نیز به عنوان یک جنبه اساسی در فرآیند درمان تاکید می‌شود.

تماس:

09361058128

آدرس:  

رباط ‌کریم – گلها – بلوار آزادگان – خیابان ورزشکاران – خیابان ایثارگران

 

 1. مرکز ترک اعتیاد سرزمین روشن

تفاوت ویژه این مرکز با دیگر موسسات مشابه، در ترکیب منحصر به فرد تیم دانش بنیان درمانی آن است. این تیم شامل پزشکان متخصص، روانشناسان ماهر، مشاوران خانواده، مددیاران، مددکاران متخصص و سایر افراد مجرب در حوزه اعتیاد است. هر یک از اعضای این تیم با تمرکز بر ارائه خدمات درمانی کارآمد و تاثیرگذار، به هدف کاهش آسیب های اجتماعی، به ویژه در زمینه سو مصرف مواد مخدر، متعهد شده‌اند.

سرزمین روشنایی با پیشرفت‌های تکنولوژیک و علمی، تضمین کننده یک محیط پویا و پیشرفته برای درمان و بهبودی افراد مبتلا به اعتیاد می‌باشد. این موسسه به عنوان نمونه‌ای موفق از توجه به ابعاد گوناگون اعتیاد، اقدام به ارائه راهکارهای جامع و هماهنگ برای بازگشت به زندگی سالم نموده و به عنوان نقطه ای امیدبخش در راه سفر بهبود و بهبود زندگی افراد معتاد محسوب می‌شود

تماس:

09125288972

آدرس:  

رباط کریم – حصار مهتر – خیابان ارومی – خیابان بهاران – جنب کارخانه قارچ

 

 1. مرکز ترک اعتیاد سهر اشتیاق

سم‌زدایی تدریجی، یک روش کاملاً سفت و قابل اعتماد است که در کلینیک سهر اشتیاق به عنوان یک فرآیند مراقبتی مورد توجه قرار می‌گیرد. این روش مبتنی بر برنامه‌های درمانی شخصی‌سازی شده و متناسب با نیازهای هر بیمار اجرا می‌شود. همچنین، سم‌زدایی فوق سریع نیز به ویزیت‌های روزانه بالینی اشاره دارد که تحت نظر متخصصین مجرب و متخصصین کلینیک انجام می‌شود. این ویزیت‌ها به منظور بررسی و پیگیری دقیق اثرات درمانی، ارائه راهنمایی‌های لازم و تنظیم برنامه‌های فردی برای هر بیمار انجام می‌شود.

بیمارپیگیری‌های بعد از درمان نیز یکی از ویژگی‌های برجسته کلینیک سهر اشتیاق است. این بیمارپیگیری‌ها با هدف حفظ و بهبود بهترین حالت سلامت بیماران انجام می‌شود و تضمین می‌شود که تاثیرات مثبت درمان به طور کامل نگهداری شده و هر گونه نیاز به تعدیل در برنامه درمانی فوری ترتیب داده شود

تماس:

02156910407

آدرس:  

اسلامشهر – بین خیابان کاشانی و مطهری – روبروی داروخانه شبانه روزی امام خمینی – پلاک 724 – طبقه اول – واحد 2

 

 1. مرکز ترک اعتیاد پیام ندای امیدواری

تکنولوژی تحریک مغناطیسی مغز (RTMS) به عنوان یکی از روش‌های نوین در این مرکز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تکنیک که به وسیله میدان‌های مغناطیسی، فعالیت‌های مغزی را تنظیم می‌کند، به عنوان یکی از راهکارهای پیشرفته در درمان اختلالات روانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین، الکتروشوک درمانی به عنوان یک روش مؤثر دیگر در پیشبرد فرایند درمانی معرفی می‌شود. این روش که با استفاده از جریان‌های الکتریکی به مغز اثر می‌گذارد، در بهبود وضعیت‌های افراد مبتلا به اختلالات روانی تأثیرگذار است.

از طرف دیگر، نوروفیدبک به عنوان یک روش تشخیصی و درمانی نوین در این کلینیک به کار گرفته می‌شود. این تکنیک با استفاده از بازخوردهای مغزی، به افراد کمک می‌کند تا کنترل بیشتری بر وضعیت روانی و احساسی خود داشته باشند.

تماس:

09194864148

آدرس:  

اسلامشهر – سه راه آدران – به سمت شهریار – روبروی صبا باتری

 

 1. مرکز ترک اعتیاد صدای امید

در کلینیک صدای امید، فرآیند درمانی با انجام سم‌زدایی اولیه شروع می‌شود و پس از آن، خدمات مشاوره روانشناسی فراهم می‌شود. تیم متخصص، مجرب و متعهد این کلینیک به ارائه راهکارهای مناسب برای مدیریت اختلالات روانشناختی به دنبال سوء مصرف مواد می‌پردازد.

کلینیک صدای امید از طریق ارائه خدمات مشاوره پس از سم‌زدایی اولیه، سعی در بازسازی زندگی روانی و اجتماعی افراد دارد. این مرکز با بهره‌گیری از روش‌های مدرن درمانی و با استفاده از روانشناسان ماهر، تضمین می‌کند که مراحل درمانی با روندی مؤثر و اثربخش همراه باشند

تماس:

02156691150

آدرس:

اسلامشهر – زرافشان، کوچه 3 – پلاک 8 – ساختمان پزشکان یاس – طبقه 3

 

 1. مرکز ترک اعتیاد طلوع دوباره

 کلینیک طلوع دوباره یک مرکز متخصص در ارائه خدمات پاکسازی ذهنی با استفاده از دستگاه نورتراپی است. در طلوع دوباره، از تکنولوژی پیشرفته نورتراپی برای کمک به مراجعین در رسیدن به آرامش و تعادل روانی استفاده می‌شود.
این دستگاه نورتراپی با ترکیب نور و فرکانس‌های خاص، بهبود فعالیت مغز و کاهش استرس و اضطراب را تسهیل می‌کند.

متخصصان و تیم پزشکی کلینیک طلوع دوباره با دانش علمی، به هر فرد به صورت اختصاصی و شخصی نگریسته و برنامه‌های درمانی را بر اساس نیازهای وی تنظیم می‌کنند. هدف این مرکز، ارتقاء روان و روحیه هر فرد به منظور دستیابی به بهترین حالت زندگی ممکن است.

تماس:

09120398308

آدرس:  

اسلامشهر – احمد آباد مستوفی – حسن آباد خالصه – خیابان گلزار شهدا – کوچه قلمستان – پلاک 100

 

 1. مرکز ترک اعتیاد دکتر علی شیر محمدی

یکی از امکانات برجسته این کلینیک، وجود ونتیلاتورهای پیشرفته است که برای مراقبت از بیماران نیازمند حمایت تنفسی و تامین اکسیژن به‌کار می‌روند. این ونتیلاتورها با استفاده از فناوری‌های نوین، به بهبود فرآیند تنفسی بیماران کمک کرده و نقش مهمی در افزایش سطح کیفیت مراقبت‌های پزشکی ایفا می‌کنند.

همچنین، دستگاه نوار قلب و دستگاه نوار مغز نیز به عنوان بخشی اساسی از تجهیزات بیمارستانی این کلینیک محسوب می‌شوند. این دستگاه‌ها با اندازه‌گیری و ثبت فعالیت‌های قلبی و مغزی بیماران، به پزشکان اطلاعات دقیقی ارائه می‌دهند تا بتوانند تشخیص سریع و دقیقی برای درمان بهتر بیماران ارائه دهند.

تماس:

02156120915

آدرس:  

اسلامشهر – شهرک شیرودی – کوچه 29 – پلاک 5

 

 1. مرکز ترک اعتیاد عرفان

کلینیک دکتر عرفان، یک مرکز پزشکی پیشرفته است که به تخصص در زمینه سم زدایی فوق سریع معروف است. با استفاده از روش‌های نوین و تکنولوژی‌های پیشرفته، دکتر عرفان و تیم وی توانسته‌اند به عنوان پیشروی در حوزه سم زدایی شناخته شوند.

این کلینیک با ارائه خدمات متنوع و کیفیت بالا، به مراجعان خود راحتی و اطمینان درمانی فراهم می‌کند. فرآیند سم زدایی در این مرکز به دلیل استفاده از روش‌های پیشرفته، با سرعت بالا و کارایی فوق‌العاده انجام می‌شود. تیم متخصص و مجرب کلینیک، با به‌روزترین دانش علمی و تجربه کاری، به هر بیمار با احترام و مراقبت کامل نگریسته و درمانی اختصاصی برای هر فرد ارائه می‌دهد.

 تماس:

09198157894

آدرس:  

اسلامشهر – فیروز بهرام – خیابان نسیم – پشت تالار نیکان

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “15 تا از بهترین کمپ ترک اعتیاد در رباط کریم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *