اصناف شهر
اصناف شهر
15 تا از بهترین سالن های زیبایی در شرق تهران

توضیحات آگهی

15 تا از بهترین سالن های زیبایی در شرق تهران

با انتخاب هر کدام از این سالن های زیبایی بهترین خدمات آرایشی را با مناسب ترین تعرفه های قیمتی دریافت خواهید کرد. کیفیت کارهای این 15 تا از بهترین سالن های زیبایی در شرق تهران بی نظیر و غیر قابل مقایسه با سایر مراکز زیبایی می باشد.

 

سالن زیبایی الی رخ

آرایشگرهای حرفه ای سالن زیبایی الی رخ با بهترین پوشش ها و کاورهای آرایشی، بهترین میکاپ و گریم را برای شما انجام خواهند داد. با انتخاب این سالن زیبایی دیگر نگران جای جوش های خود نخواهید بود، زیرا کار میکاپ خود را به آرایشگرهای با تجربه سپرده اید. با  اجرای جدیدترین تکنیک های زیر سازی در سالن زیبایی الی رخ ماندگارترین میکاپ ها را تا 48 ساعت بدون هیچ گونه تغییری خواهید داشت.

سالن زیبایی آناهید

بهترین بودن در زیبایی و میکاپ حق مسلم شما است. با دقت در انتخاب بهترین سالن زیبایی، در مهمانی ها و دورهمی های خود خواهید درخشید. در سالن زیبایی آناهید، بهترین آرایشگرهای خوشنام دور یکدیگر جمع شده اند تا زیباترین میکاپ ها را برای شما اجرا کنند. هر چهره، زیبایی های طبیعی خود را دارد، کاری که ما انجام می دهیم فقط تقویت زیبای های طبیعی چهره شما می باشد. از بهترین مواد آرایشی برای کارهای میکاپ و گریم استفاده می کنیم، تا در جشن ها خاص ترین باشید.

سالن زیبایی سپیده موسوی

در سالن زیبایی سپیده موسوی با استفاده از بهترین کیفیت مواد، موهای شما را کراتین می کنیم. کراتین یکی از اصلی ترین پروتئین ها برا ی حفظ ساختار طبیعی مو می باشد. به علت استفاده زیاد از رنگ مو و گرمایش سشوار و اتو، ممکن است این پروتئین کارکرد طبیعی خود را از دست بدهد. برای افزایش این پروتئین میتوان  از روش های مصنوعی احیا مانند کراتین و پروتئین تراپی استفاده نمود. در سالن زیبایی سپیده موسوی فراتر از انتظاری که دارید موهای آسیب دیده شما ترمیم و احیا می شود.

 

سالن زیبایی سالومه

در سالن زیبایی سالومه از جدیدترین تکنیک های تلفیقی و خطوط ظریف برای برطرف کردن نواقص ابروی شما استفاده می کنیم. کیفیت کار در حد فوق طبیعی و تمیز می باشد. استفاده از بهترین مواد برند باعث میشود پس از سال ها نیز کیفیت ابروهای شما مانند روز اول و پر رنگ باقی مانده باشد.

اگر علاقه دارید موهای خود را بلند نگه دارید، حتما بهترین مراقبت های مو را انجام بدهید. در سالن زیبایی سالومه بهترین تکنیک های ویتامینه و پروتئینه مو را برای تقویت و شادابی موهای شما با بهترین کیفیت مواد انجام می دهیم.

سالن زیبایی گل یاس

در شرق تهران به دنبال بهترین سالن زیبایی برای رنگ و مش هستید؟ یکی از تخصصی ترین لاین های سالن زیبایی گل یاس، بخش رنگ و هایلایت می باشد. زیباترین لایت های 90 درصد بژ نقره ای را برای شما در خواهیم آورد. هر رنگی که شما دوست داشته باشید، وظیفه خود می دانیم که برای شما در بیاوریم. لایت با ریشه های دودی یکی از رنگ هایی است که به پوست اکثر خانم های ایرانی می آید، بهترین آن را برای شما درخواهیم آورد.

 

آرایشگاه گل سرخ

به نظرم سالن زیبایی گل سرخ دیگر نیازی به تعریف نداشته باشد و همه شما حداقل نام این آرایشگاه را شنیده اید. این سالن زیبایی از همان ابتدای فعالیت تا به امروز همیشه بهترین کارهای زیبایی و آرایشی را برای مشتریان خود انجام داده است. اگر به دنبال خاص ترین سالن برای میکاپ عقد و عروسی خود می باشید، بهترین گزینه که در نهایت رضایت صد در صدی را خواهید داشت آرایشگاه گل سرخ تهرانپارس می باشد.

دوست دارید بهترین آرایشگرهای حرفه ای این مجموعه بهترین خدمات مشاوره ای انتخاب پکیچ های عروس را به شما ارائه کنند، پس با شماره های سالن تماس گرفته و در اولین زمان، وقت ملاقات خود را هماهنگ نمایید.

 

آرایشگاه گیوا

در سالن زیبایی گیوا هر لاین تخصی توسط آرایشگرهای حرفه ای برای شما انجام می شود. برای هر لاین نیز از تعداد زیادی آرایشگر معروف و خوش نام دعوت به همکاری کرده ایم. مثلا در بخش میکاپ با بیش از 10 آرایشگر معروف همکاری داریم و بهترین ها را برای مشتری های خود انجام می دهیم.

تمامی این آرایشگرها عالی و حرفه ای هستند و مقبولیت زیادی در بین مشتری هایمان دارند. خاص ترین چهره را با میکاپ عالی برای شما طراحی خواهیم کرد. خاص ترین سالن زیبایی را انتخاب کرده اید، ارائه خاص ترین خدمات زیبایی هم با ما خواهد بود.

 

آرایشگاه ویونا

هر خدمت زیبایی که مد نظر شما باشد با بهترین کیفیت در سالن زیبایی ویونا برای شما انجام خواهد شد. شیک ترین و به روز ترین سبک های آرایشی و میکاپ را برای شما انجام خواهیم داد. مدل شینیونی که آرایشگرهای ما برای طراحی موهای شما استفاده می کنند، در هیچ سالن زیبایی اجرا نخواهد شد.

بهترین مراقبت های پوست در زمینه پاکسازی و لایه برداری را با بهترین مواد و تکینک های به روز برایتان انجام خواهیم داد. دوست دارید همیشه موهای شما زنده و شاداب باشند، بهترین خدمات تخصصی را برای تقویت موهای شما توسط بهترین مواد برند انجام خواهیم داد.

 

سالن هلسا

همیشه به دنبال خاص ترین رنگ موها می باشید؟ علاقه زیادی به تنوع در رنگ و موش دارید؟ در رنگ کردن موهایتان اهمیت زیادی به سلامتی موهایتان می دهید؟ در سالن زیبای هلسا از بهترین مواد رنگ مو و دکلره برای مش و رنگ موی شما استفاده خواهیم کرد. تنوع رنگی و هایلایتی که مد نظر شما باشد با انواع تکنیک های آنبره، سامبره و بالیاژ برای شما در خواهیم آورد.

مطمئن باشید با جدیدترین تکنیک های رنگ ساژ و استفاده از تنوع رنگ آبی و بنفش و نقره ای، رنگ مورد نظر شما در خواهیم آورد. نداریم و نشد در بخش رنگ موی ما وجود ندارد.

سالن آندو

سالن زیبایی آندو یکی از مشهورترین سالن های زیبایی در شرق تهران می باشد. سال ها است که با آرایشگرهای حرفه ای و با تجربه خود تمامی خدمات زیبایی را با بهترین کیفیت ارائه کرده ایم. طرفدار رنگ موهای لایت و جدید و فانتزی هستید؟ تمامی رنگ های دودی، مسی، خاکستری و مش را با استفاده از بهترین کیفیت مواد رنگ برای شما در خواهیم آورد.

دوست دارید بافت های زیبا و جدید را در موهای خوش رنگ خود امتحان کنید؟ بهترین طرح های به روز بافت مو را با الگوگیری از آرایشگرهای به نام دنیا برای شما خواهیم زد.

 

سالن پریس

دوست دارید همیشه ته آرایشی در چهره داشته باشید؟ به دنبال بهترین آرایشگاه معتبر برای خدمات آرایش دائمی یا همان میکروپیگمنتیشن هستید؟ در سالن زیبایی پریس در شرق تهران با استفاده از بهترین مواد برند زیباترین طرح های آرایش دائمی را روی صورت شما کار خواهیم کرد. در انتخاب رنگ و حجم کار بسته به ترند روز و سلیقه شما کار را اجرا خواهیم کرد.

تنوع رنگی رژ لب ما تمامی سلیقه های افراد مختلف را پوشش می دهد. زیباترین و ظریف ترین خط چشم ها و بن مژه ها را با بیشترین ماندگاری در طول زمان برای شما خواهیم کشید.

 

سالن عروس و زیبایی گل آرا

با بازدید عروس خانم های نازنین گل آرا، حتما ما را برای روز عروسی خود انتخاب خواهید کرد. تنوع چهره عروس خانم های این سالن زیبایی و ظرافت کارتمامی آنها نشان دهنده عالی بودن کار آرایشگرهای حرفه ای این مجموعه می باشد. با هر فیس و ترکیب چهره ای که باشید، زیباترین و شیک ترین آرایش را برای شما انجام خواهیم داد.

در کار خود حرفه ای هستیم و با تقویت زیبایی های طبیعی چهره تان، زیبایی صد چندان را برای شما در مراسم های خاص به ارمغان خواهیم آورد. در مدل های شینیون نیز در عین سادگی خاص ترین کارها را برای مشتریان عزیز خود انجام خواهیم داد.

 

سالن زیبایی الهه مطلق تهرانپارس

در سالن زیبایی الهه مطلق بهترین خدمات فیشیال پوستی را برای مشتریان عزیز خود انجام می دهیم. در این لاین کلیه خدمات به صورت تخصصی و با استفاده از بهترین مواد برند و معتبر انجام میشود. اجرای کار پاک سازی پوست توسط بهتربن متخصصین حرفه ای برای شما انجام خواهد شد. اعتقاد ما بر این است که برای یک آرایش عالی باید زیر سازی پوست عالی باشد، برای همین ابتدا بهترین خدمات فیشیال پوست را برای شفافیت و براقیت پوست برای مشتریان عزیز خود انجام می دهیم.

سالن زیبایی خانم گل تهرانپارس

در منطقه تهرانپارس، نام سالن زیبایی خانم گل را از هر کسی بپرسد از رضایت صد در صدی خود از این سالن زیبایی سخن خواهد گفت. از خدمات میکاپ و شینیون خاص ترین کارها را برای مشتریان عزیز خود انجام می دهیم. به دنبال طرح های خاص و دیزاین شده ناخن هستید؟ طراحان ناخن ما از زیباترین و به روز ترین مدل های ناخن برای و ژل ناخن استفاده خواهند کرد.

هر لاین زیبایی را که انتخاب کنید، خاص ترین آرایشگرهای خوش ذوق وخلاق بهترین خدمات را به شما ارائه خواهند کرد. در عمل به شما ثابت خواهیم کرد که بهترین سالن زیبایی را انتخاب کرده اید.

سالن پاریس بیوتیا

پاریس بیوتیا لاکچری ترین سالن زیبایی شرق تهران می باشد. افرادی که به دنبال خاص ترین خدمات زیبایی هستند، تنها انتخابشان پاریس بیوتیا می باشد. در لاین گریم و میکاپ با استفاده از بهترین رنگ های کلاسیک زیباترین آرایش را انجام خواهیم داد. در نمونه کارهای ما می توانید طرح شینیون مورد علاقه خود را انتخاب نمایید.

خدمات پاکسازی و مراقبت های پوست و مو را به صورت حرفه ای و تخصصی برای شما انجام خواهیم داد. با یک بار مراجعه به این سال متوجه کیفیت بالای تمامی کارهای ما خواهید شد و از این به بعد تنها انتخابتان پاریس بیوتیا خواهد بود. امیدواریم وقتی از خدمات هر کدام از این 15 تا از بهترین سالن های زیبایی در شرق تهران استفاده کردید، رضایت کامل داشته باشید.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “15 تا از بهترین سالن های زیبایی در شرق تهران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *