اصناف شهر
اصناف شهر

توضیحات آگهی

لیست 10 تا از بهترین تعمیرگاه های گیربکس در شمال تهران

آماده خواندن یک متن چالشی جذاب هستید؟ با صرف ساعت ها وقت توانسته ایم لیست 10 تا از بهترین تعمیرگاه های گیربکس در شمال تهران راجمع آوری کنیم. با خیال راحت می توانید به هر کدام از این تعمیرگاه ها اعتماد کرده و کارهای تعمیرات ماشین خود را به آن ها بسپارید.

 

 

تعمیرگاه مستر لوکس تعمیرات گیربکس اتوماتیک 206 و 207

تعمیرات گیربکس اتوماتیک مزدا ،206 و 207  در تعمیرگاه مستر لوکس با بهترین تیم حرفه ای انجام میشود.اگر در هنگام حرکت از خودروی خود صداهای غیرمتعارف می شنوید هر چه سریعتر به یک تعمیرکار نمونه برای تعمیر گیربکس خود مراجعه کنید. این صداهای غیر معمول بیشتر به خاطر خرابی قطعه ای از گیربکس می باشد. کارشناسان تعمیرگاه تخصصی مستر لوکس در چنین مواقعی ابتدا چرخ دنده ها و یاتاقان ها را چک می کنند. میزان روغن گیربکس هم از مواردی میباشد که هر تعمیرکار نمونه ای در این مواقع حتما آن را بررسی می کند. از تجربه تیم تعمیرکاران آقای کاظمی بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد.

مدیریت: جناب آقای حسین رضی کاظمی

تماس:

02122314825

09123893945

آدرس: 

تهران- اتوبان بابایی شرق به غرب- لاین کندرو- بعد از لشگرک- کندرو- بعد از پمپ گاز- شهید رسولی- داخل کارواش یزدان 

 

تعمیرگاه فوق تخصصی اتوماتیک قائم 

تعمیرگاه فوق تخصصی گیربکس اتوماتیک قائم با تیم متخصص و تجهیزات پیشرفته، به تعمیر و نگهداری گیربکس خودروهای اتوماتیک می‌پردازد. این تعمیرگاه با ارائه خدماتی چون تعویض روغن، تنظیم کامپیوتر گیربکس، و بررسی سیستم هیدرولیک، به بهبود عملکرد و عمر مفید گیربکس مشتریان خود کمک می‌کند.

تعمیرات تخصصی گیربکس به معنای انجام حرفه‌ای و دقیق تعمیرات بر روی اجزای گیربکس خودروهای اتوماتیک است. این تخصص شامل تشخیص دقیق مشکلات، تعمیر جزئیات فنی گیربکس، تعویض قطعات آسیب‌دیده، و بهبود عملکرد کلی گیربکس می‌شود. تعمیرگاه‌های تخصصی با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تیم‌های متخصص، اطمینان می‌دهند که تعمیرات به صورت حرفه‌ای انجام شده و خودروی شما با بهترین کیفیت به شما تحویل داده می‌شود. این عملیات تخصصی به عنوان یک راه حل بهبود عملکرد و افزایش عمر مفید گیربکس شناخته می‌شود.

تعمیرگاه دولت

عملکرد گیربکس باعث می شود راننده بتواند با انتخاب دنده های مختلف ماشین را با سرعت های مختلف هدایت کند، هر نقصی در عملکرد گیربکس انتقال نیرو از موتور به چرخ ها را با اختلال مواجه می کند. اگر در هنگام رانندگی کوچکترین ناهماهنگی در جابجایی دنده ها حس کردید حتما به تعمیرگاه های خوش نام مانند تعمیرگاه دولت مراجعه کنید. مراجعه زود هنگام باعث کاهش هزینه های شما خواهد شد. مراجعه دیرهنگام باعث می شود به جای تعمیر گیربکس مجبور به تعویض گیربکس با هزینه های چند برابری بشوید.

 

تعمیرگاه مانوک (روبیک سابق)

گیربکس یکی از مهمترین قطعه ها در عملکرد صحیح ماشین می باشد. کارکرد صحیح یک سری از قطعات متوالی باعث عملکرد درست گیربکس می شود. برای حل مشکلات احتمالی در گیرکس، کارشناسان متخصص مانوک از تست های دیاگ برای سنجش عملکرد صحیح چرخ دنده ها، کاسه نمد و واشرها استفاده می کنند. در صورت نیاز به باز کردن گیربکس و انجام تعمیرات، تکنسین های حرفه ای این خدمات را در کمترین زمان ممکن انجام خواهد داد. در نهایت نیز مهر و موم و آب بندی کامل گیربکس با دقت کامل صورت می گیرد.

 

مرکز تعمیر گیربکس اتوماتیک ژرژ

از کجا متوجه شوید روغن گیربکس نشتی دارد؟ ساده ترین راهکار این است که یک تکه مقوا زیر خودروی خود قرار بدهید، نشتی روغن قرمز رنگ نشانه نشتی از گیربکس می باشد. پس از مشاهده این نشتی، خودرو را به تعمیرگاه گیربکس ژرژ بیاورید، متخصصین ما با استفاده از مجهزترین دستگاه های پیشرفته، عیب یابی را به سرعت انجام می دهند. سپس تعمیرکاران حرفه ای ما با کم هزینه ترین روش ها کارهای تعمیرات را به صورت تخصصی و حرفه ای برای شما انجام می دهند.

 

تعمیرگاه رحمانفر

در تعمیرگاه رحمانفر بهترین تکنسین های حرفه ای کلیه قسمت های گیربکس را چک می کنند. بعضی مواقع تنظیم نبودن کلاچ نیز می تواند از عملکرد ناقص در سیستم هیدرولیک خودرو و یا دیسک صفحه کلاچ باشد. تنظیم همین موارد کوچک در دراز مدت باعث کاهش هزینه های تعمیری خودروی شما خواهد شد. کارشناسان رحمانفر بهترین توصیه های کارشناسی را در مورد نگه داری اصولی و صحیح گیربکس های اتومات به شما ارائه خواهند کرد. با عمل به این توصیه ها از رانندگی با گیربکس های اتومات لذت بیشتری خواهید برد.

 

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک گیربکس لند

ساییدگی قطعات گیربکس به علت اصطکاک و نبودن روغن می تواند باعث افزایش دور موتور و لرزش های ناگهانی خودرو شود. راننده زرنگ با توجه به همین علائم ساده و مراجعه سریع به تعمیرگاه های معتبر، سالیان متمادی می تواند از گیربکس خودروی خود استفاده مفید داشته باشد. رسیدگی و تعمیر گیربکس در تعمیرگاه های با تجربه باعث می شود خودروی شما قدرت کافی برای انتقال نیرو از موتور به چرخ ها داشته باشد. در تعمیرگاه گیربکس لند مجرب ترین نیروها با استفاده از دستگاه های به روز بهترین خدمات را به شما ارائه خواهند کرد.

 

آقای اتومات، متخصص تعمیر گیربکس اتومات

گیربکس های اتومات باعث راحتی بیشتر رانندگی مخصوصا در مسیرهای پر ترافیک شده اند. فقط به این نکته مهم توجه داشته باشید که نگه داری گیربکس های اتومات به دقت بیشتری نیاز دارد و برای تعمیرات فقط باید به تعمیرگاه های حرفه ای و اهل فن مراجعه نمایید. زیرا گیربگس های اتومات در کلیات مشابه یکدیگر هستند ولی در جزئیات ممکن است اختلاف های کوچکی با یکدیگر داشته باشند.

تعمیرکار خبره و ماهر باید به این ریز جزئیات دقت باشد تا بهترین کیفیت خدمات را به مشتری ارائه کند. بیش از یک دهه می باشد که تعمیرگاه آقای اتومات سرویس کلیه گیربکس های اتومات اتومبیل های داخلی و خارجی را با بهترین کیفیت انجام می دهد.

 

کلینیک پژو، تعمیرگاه تخصصی پژو

در کلینیک پژو به صورت تخصصی روی گیربکس های انواع مختلف پژو فعالیت داریم. در تمامی این 20 سال فعالیت با بهترین دستگاه های دیاگ تمامی خطاها و ایرادهای گیربکس پژو405، پارس و 206 را برای مشتریان خود برطرف نموده ایم. گیربکس های اتومات خودروهای پژو اکثرا از مدل AL4  می باشد. با تجربه کاری که در این چند سال در مورد تعمیرات این مدل گیربکس ها پیدا نموده ایم، هیچ مشکلی وجود ندارد که کارشناسان این مرکز قادر به رفع آنها در کوتاه ترین زمان ممکن نباشند.

 

تعمیرگاه کیانوش خودرو در آجودانیه و ایران مال

تعمیرگاه کیانوش خودرو بهترین مرجع برای تعمیر انواع گیربکس خودورهای وارداتی می باشد. بیشتر ساکنین منطقه آجودانیه برای تعمیر گیربکس اتومات خودورهای هیوندا، کیا، بنز و بی ام و خود تنها به این مجموعه تعمیرگاهی اعتماد دارند. این اعتماد نیز از تکرار کیفیت در کارهای تعمیرات به دست آمده است. تمامی کارشناسان این مجموعه در حوزه مکانیک خودرو فارغ التحصیل بهترین رشته های دانشگاهی بوده و برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان در دوره های آموزشی متنوعی شرکت کرده اند. سرعت عمل در تشخیص و تعمیرات این مجموعه به خاطر همین تخصص و آموزش های حرفه ای می باشد.

 

تعمیرگاه بختیاری

در تعمیرگاه بختیاری اطمینان خاطر از ارائه بهترین خدمات به مشتریان باعث شده است که کلیه خدمات به صورت تضمینی انجام شود. اگر خدمات تعمیری از این مجموعه دریافت کردید و در بازه زمانی کوتاه دوباره با همان مشکل مواجه شوید کلیه خدمات به صورت رایگان برای مشتری انجام خواهد شد. به تجربه به ما ثابت شده است اگر خدماتی را به شما ارائه کنیم تا مدت های طولانی با بهترین کیفیت برای شما قابل استفاده است و هیچ مشکلی در این زمینه احساس نخواهید کرد.

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لیست 10 تا از بهترین تعمیرگاه های گیربکس در شمال تهران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *