اصناف شهر
اصناف شهر

توضیحات آگهی

داروخانه دکتر شاه عباسی زعفرانیه

داروخانه دکتر شاه عباسی زعفرانیه بهترین مرجع دارویی در منطقه یک تهران میباشد. بهترین خدمات دارویی و درمانی و محصولات پوستی مورد نیاز خود را از داروخانه دکتر شاه عباسی تهیه کنید.

داروخانه-دکتر-شاه-عباسی-زعفرانیه
داروخانه-دکتر-شاه-عباسی-زعفرانیه

بهترین داروخانه در منطقه شمیرانات، شمال تهران

در این مطلب قصد داریم بهترین داروخانه شمیرانات را به شما معرفی کنیم. بهترین خدمات دارویی و بهداشتی را از این داروخانه دریافت میکنید. اگر در منطقه شمال تهران بدنبال تهیه داروهای خاص و کمیاب میباشید که در اکثر داروخانه ها موجود نمیباشد ویا با قیمت های گزاف فروخته میشود، در داروخانه دکتر شاه عباسی با مناسب ترین تعرفه ها این داروها را تهیه کنید.

مهمترین هدف تیم داروخانه دکتر شاه عباسی ارائه بهترین خدمات به جامعه بیمار کشور میباشد تا دردی از این افراد را کم کرده و یاور آنها باشیم. سلامت مردم بهترین سود برای ما میباشد.

بهترین-داروخانه-در-منطقه-شمیرانات،-شمال-تهران
بهترین-داروخانه-در-منطقه-شمیرانات،-شمال-تهران

خدمات تخصصی داروخانه دکتر شاه عباسی

 

بهترین داروخانه تخصصی در منطقه 1 تهران

طبق بررسی نظرسنجی های گوگل میدانید بهترین داروخانه تخصصی منطقه یک تهران کدام است؟ با بررسی که به تازگی در اینترنت انجام داده ایم متوجه شدیم که بیشترین رضایت مراجعین از داروخانه های منطقه یک تهران، مربوط به داروخانه دکتر شاه عباسی در زعفرانیه میباشد. شاید برای شما هم جالب است که بخواهید علت های این رضایت را بدانید، مهمترین علت رضایت مراجعین از این داروخانه بعلت موجودی کامل دارویی های تخصصی این داروخانه میباشد.

اگر برای پیدا کردن دارویی خاص به چندین داروخانه مراجعه کرده اید و آن را پیدا نمی کنید، مطمن باشید در داروخانه شاه عباسی با مناسب ترین قیمت ها میتوانید آن را تهیه کنید.از علت های دیگر رضایت مراجعین میتوان به کیفیت بالای داروها و عرضه داروهای اصل اشاره نمود. بهترین برندهای محصولات آرایشی و بهداشتی را از داروخانه دکتر شاه عباسی تهیه کنید. وجود بهترین تیم فروش و متخصص نیز در رضایت مراجعین موثر بوده است، بگونه ای که مراجعین عنوان نموده اند که در کمترین زمان ممکن داروهای خود را از این داروخانه تهیه نموده اند.

بهترین-داروخانه-تخصصی-در-منطقه-1-تهران
بهترین-داروخانه-تخصصی-در-منطقه-1-تهران

داروخانه تخصصی پوست و مو در زعفرانیه

بعلت اهمیت پوست و مو در اعتماد به نفس افراد برای حضور پر رنگ تر در جامعه، بسیاری از مردم هزینه های زیادی برای داشتن پوستی شفاف تر و موهای پر پشت تر میپردازند. گاهی اوقات با صرف هزینه های زیاد نیز تغییر چشم گیری دیده نمیشود، علت بسیاری از این موارد استفاده از محصولات فیک و تقلبی میباشد. اگر قصد دارید واقعا تغییرات مفید و مثبتی در پوست و موی خود ببینید، با کیفیت ترین محصولات پوست و مو را از داروخانه تخصصی پوست و موی زعفرانیه تهیه کنید.

 

بهترین داروخانه برای تهیه محصولات پوست

بهترین کارشناسان با تجربه داروخانه دکتر شاه عباسی ابتدا با بررسی بهترین برندهای داخلی و خارجی مربوط به مراقبت های پوستی، با کیفیت ترین آنها را گلچین کرده و در مرحله بعدی اقدام به خرید نمونه های اصل و اورجینال آنها میکنند. با خرید محصولات پوستی از داروخانه دکتر شاه عباسی هم به اورجینال بودن آنها مطمعن هستید و هم خیالتان راحت است که برندی را انتخاب کرده اید که بهترین جوابدهی را داشته است. شما نیز در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین جواب ها را در پوستتان خواهید دید.

 

بهترین داروخانه برای مشاوره پوست

 • محصولات مراقبتی پوست

 • درمان های پوستی

 • کرم های دست ساز

مراقبت پوست

 • ضد آفتاب
 • کرم روز و شب
 • لوسیون
 • مرطوب کننده
بهترین-داروخانه-برای-مشاوره-پوست
بهترین-داروخانه-برای-مشاوره-پوست

اگر مشکلات پوستی خاصی ندارید و به دنبال بهترین محصولات مراقبت پوستی مانند انواع کرم های ضد آفتاب و کرم روز و کرم شب و لوسیون ها میباشید، با بهترین مشاوره های تیم حرفه ای و متخصص ما بهترین محصولات پوستی را انتخاب می کنید.

یکی از پایه ای ترین محصولات مراقبتی پوست استفاده از ضد آفتاب در طول روز میباشد. برای انتخاب بهترین و سازگارترین ضد آفتاب متناسب با پوستتان، ابتدا نوع پوستتان را بشناسید، مثلا پوستتان خشک هست و یا چرب، در نهایت بر اساس نوع سلیقه تان که ضد آفتاب رنگ پوست را میپسندید یا بی رنگ، با توجه به راهنمایی های همکاران با تجربه ما، بهترین محصول ضد افتاب را انتخاب میکنید.

درمان های پوستی

 • ضد جوش
 • درمان کننده لک
 • برطرف کننده چروک

اگر شما مشکلات پوستی خود را میدانید ولی راه حل درمان آنها را نمیدانید، فقط کافی است به داروخانه دکتر شاه عباسی مراجعه کنید و مشکلات پوستی خود را به دکتر داروساز ما توضیح بدهید، بهترین پمادها و کرم های موضعی برای درمان بیماری و مشکل پوستی تان در کمترین زمان ممکن به شما عزیزان پیشنهاد داده میشود.

گاهی اوقات از یک دارو چندین محصول مشابه با اثر دهی کمتر در بازار میباشد و شما با مصرف دارو و جواب مساعد نگرفتن، فکر میکنید دکتر بیماری شما را تشخیص نداده ویا درمان مناسبی را تشخیص نداده است، در صورتی که شما داروی اصلی را مصرف نکرده اید در داروخانه دکتر شاه عباسی تمامی داروهای پوستی اصل و اورجینال موجود میباشند واگر یک درصد داروی اصلی موجود نباشد این موضوع به بیمار توضیح داده میشود که بهترین انتخاب را داشته باشد.

کرم های دست ساز

اگر مدت های طولانی بدنبال درمان بیماری خاص پوستی میباشید ولی جواب خوبی نگرفته اید، روی خدمات تخصصی ساخت کرم های دست ساز داروخانه دکتر شاه عباسی حساب ویژه ای باز کنید. رضایت بالای مراجعین ما از کرم های دست ساز این داروخانه نشانگر تخصص بالای تیم ما میباشد. با استفاده مداوم از داروهای دست ساز ما در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواهتان می رسید.

 

خریدهای آرایشی و بهداشتی خود را در منطقه یک از کدام داروخانه انتخاب کنیم

محصولات آرایشی

 • کرم پودر

 • رژ لب

 • خط چشم

خدمات بهداشتی

 • دستمال مرطوب

 • مسواک و خمیر دندان

 • شامپو

خریدهای-آرایشی-و-بهداشتی-خود-را-در-منطقه-یک-از-کدام-داروخانه-انتخاب-کنیم
خریدهای-آرایشی-و-بهداشتی-خود-را-در-منطقه-یک-از-کدام-داروخانه-انتخاب-کنیم

محصولات آرایشی

اگر ساعات زیادی در طول روز آرایش روی صورتتان است، بهتر است بهترین محصولات آرایشی برند را انتخاب کنید تا صدمات کمتری برای پوستتان داشته باشد. تیم فروش محصولات آرایشی داروخانه دکتر شاه عباسی با بررسی کلیه برندهای محصولات آرایشی، بهترین برندهای موجود را گلچین کرده و با مناسب ترین قیمت ها عرضه میکنند.

خدمات بهداشتی

بهترین محصولات بهداشتی مورد نیازتان مانند انواع مسواک های اورجینال و خمیر دندان ها و شامپوهای متنوع را از داروخانه دکتر شاه عباسی تهیه کنید. علاوه بر تنوع بالای محصولات بهداشتی، به کیفیت بالای محصولات کاملا دقت شده که بیشترین خدمات تخصصی را به مشتریان عزیز بدهیم.

 

خدمات برتر داروخانه دکتر شاه عباسی

 • ارائه تمامی داروهای نسخه ای
 • عرضه داروهای خاص و کم یاب
 • مناسب بودن تعرفه های قیمتی
 • رضایت بالای مراجعین
 • فروش آنلاین
 • شبانه روزی بودن داروخانه
 • نسخه های دست ساز
 • مشاوره های حین خرید
 • بهترین مرکز محصولات آرایشی و بهداشتی
خدمات-برتر-داروخانه-دکتر-شاه-عباسی
خدمات-برتر-داروخانه-دکتر-شاه-عباسی

 تماس با داروخانه شاه عباسی:

مدیریت:

خانم رویا دارابی

شماره تماس:

09121400731
02122666737

آدرس:

تهران ، مقدس اردبیلی ، قبل از تقاطع پسیان ، جنب بانک آینده ، پلاک 50 ، واحد اول 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “داروخانه دکتر شاه عباسی زعفرانیه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *