اصناف شهر
تماس بگیرید
شماره آگهی: 5585
اصناف شهر

توضیحات آگهی

فروشگاه ایرانیان فوم

در این مطلب قصد داریم به معرفی یکی از بهترین  فروشگاه های  عرضه کننده انواع محصولات فومی بپردازیم. فروشگاه ایرانیان فوم به مدیریت آقای مجید نوروزی یکی از بهترین عرضه کننده محصولات فومی میباشد. به علت دسترسی راحت تر شما عزیزان به خدمات این فروشگاه، در سه فروشگاه مجزا در خیابان های چهارراه مخبر الدوله ،خیابان سعدی شمالی و بالاتر از میدان اعدام کوچه سید ولی و کوچه منوچهر خانی آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می‌باشیم.

وجود شعبه های مختلف فروشگاه در بازار و خیابان جمهوری و منیریه  در راستای خدمت رسانی بهتر به شما عزیزان برای تهیه متنوع محصولات فومی از قبیل تاتامی ورزشی و گرانول و مهدکودکی میباشد. همانطور که میدانید منیریه مرکز اصلی محصولات ورزشی مختلف میباشد، فروشگاه فوم ایرانیان نیز در آین منطقه مشغول خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد

  • شعبه1: چهارراه مخبرالدوله، سعدی شمالی، کوچه جابرزاده، جنب هتل شیراز پ51،
  • شعبه2: بالاتر از میدان اعدام، خیام شمالی، بازارپاچنار، کوچه سیدولی، جنب پاساژ باتقوا، پ106
  • شعبه3: بالاتر از میدان اعدام، خیام شمالی، بازار پاچنار، کوچه منوچهرخانی، پاساژ افسر، پ83
جوایز-ایرانیان-فوم
جوایز-ایرانیان-فوم

 

فوم رول

فوم ها رول ها محصولاتی با جنس های مختلف مشتقه از پلیمرهای نفتی می‌باشند.این فوم رول ها بسته به میزان ضخامت و چگالی آنها به دسته های مختلفی و برای اهداف مختلفی بکار می‌روند.این ترکیبات پلاستیکی و لاستیکی که ترکیبات پلیمری نفتی می‌باشند در کارخانه های مشخص و با کیفیت تولید شده و به دست مصرف کننده ها می‌رسند.

 

تولید کننده تاتمی های  ورزشی و گرانولی

از فوم رول های خاص برای تولید تاتمی های ورزشی و گرانولی استفاده می‌شود. این تاتمی ها چون در حین انعطاف پذیر بودن، سفت و محکم هستند باعث آسیب کمتر به ورزشکاران حین ورزش و دویدن می‌شوند که در اثر بر خورد ورزشکار به زمین، پا و بقیه قسمت های بدنش جراحت و ضربه  زیادی نبیند و باعث حفظ سلامتی و امنیت ورزشکاران می‌شود.

 

مزیت های استفاده از تاتمی های گرانولی

از دیگر مزایای این تاتمی ها نفوذ ناپذیر بودن نسبت به آب و مایعات است و در صورت ریختن مایعات روی آنها براحتی با دستمال خشک می‌شوند. تاتمی ها براحتی با آب و طی و یا در صورت لزوم با کاربرد مایعات شوینده براحتی تمیز می‌شوند ولی بهتر است از مواد شوینده مثل وایتکس استفاده نشود. بنابراین بعلت قابل شستشو بودن آنها به حفظ بهداشت سالن های ورزشی و سلامت و بهداشت ورزشکاران کمک می‌کنند.

فروشگاه-ایرانیان-فوم
فروشگاه-ایرانیان-فوم

کفپوش رزمی در ایرانیان فوم

کفپوش های رزمی که نوع خاصی از تاتمی های ورزشی می‌باشند بیشتر در باشگاه رشته های رزمی کاربرد دارد. از آنجا که میزان تحرک و جنب و جوش و احتمال ضربه در رشته های رزمی مابین دو حریف وجود دارد نوع خاصی از تاتمی ها مورد نیاز است که انعطاف پذیری زیادی در حین افتادن رزمی کاران داشته باشد که باعث کمترین آسیب به ورزشکاران بشوند. این تاتمی ها بیشترین  ضخامت و چگالی و انعطاف پذیریرا دارند.

 

تاتمی های گرانولی در بازار تهران

همانطور که که در بالا به آن اشاره کردیم تاتمی های ورزشی تحمل وزن های زیاد را ندارند و فقط در سالن‌های سرپوشیده کاربرد دارند ولی تاتمی های گرانولی بعلت ترکیبات متفاوت ساخت، تحمل های وزن های بالای مثلا دستگاه های بدنسازی را دارند و می‌توانند در محیط های ورزشی باز در معرض آفتاب و نور و سرما و گرما و آب و باران نیز با حفظ قابلیت خودشان نصب شوند برای حفظ کیفیت بهتر می‌توان با چسب و پیج هایی در زمین محکم شوند.

از دیگر کاربردهای آنها در زمین های اسباب بازی کودکان میباشد. باکیفیت ترین تاتمی های گرانولی را برای محیط باز، حیاط و پارک های کودک عمومی عرضه کرده ایم.

فوم-برای-ساخت-دمپایی-ابری
فوم-برای-ساخت-دمپایی-ابری

تاتمی مهد کودک  و دیوارپوش مهدکودکی

همانطور که همگی قبول داریم مهدکودک خانه دوم همه بچه ها میباشد که ساعات زیادی از روز را در آن به بازی و تفریح می‌پردازند. بعلت تحرک و نشاط زیاد بچه ها در این سن، موارد حفظ سلامتی کودکان در مهدهای کودک یکی از موارد خیلی مهم میباشد. استفاده از تاتمی های به عنوان دیوارپوش و کفپوش  راهکار مفید برای کاهش خسارات بدنی در حین ضربه میباشد. این تاتمی در رنگبندی های شاد و متنوع برای زیباسازی بصری مهدکودک ها موجود میباشد. این تاتمی ها همچنین قابلیت نصب راحت و قابلیت شستشوی راحت دارند.

 

تولید کننده انواع ورق های پلی اتیلن و EVA

فوم های رولی براساس ترکیبات بکار رفته در ساخت به انواع مختلفی تقسیم بندی می‌شوند که دو دسته مهم آنها عبارتند از :

ورق های پلی اتیلن

ورق های پلی اتیلن پلیمرهای نفتی از جنس پلی اتیلن می‌باشند. این ورق ها از ضخامت و جنس و انعطاف پذیری زیادی برای تولید انواع فوم ها و تاتمی ها برخوردارند. این ورق ها از پلیمریزاسیون پلی اتیلن تحت شرایط خاص ساخته می‌شوند

 

ورق های EVA

ورق های آوای، از مشتقات نفتی حاصل از پلینریزاسیون اتیلن و وینیل استات حاصل می‌شوند. در بازار انواع فوم آوای با درصدهای مختلف اتیلن و وینیل استات موجود میباشد. ورق های آوای از جنس های معمول و با کیفیت بازار برای تولید انواع تاتمی ها میباشد. فروشگاه آقای نوروزی ارائه کننده بهترین فوم پلی اتیلن و پلی وینیل استات میباشد.

مدارک-ایرانیان-فوم
مدارک-ایرانیان-فوم

لمینت انواع چرم و پارچه در ایرانیان فوم

در فروشگاه ایرانیان فوم خدمات لمینت انواع چرم و پارچه با دستگاه های خاص انجام میشود. برای استحکام و حفط کیفیت رویه پارچه ها و چرم های مختلف می‌توان از رویه های مختلف به کمک چسب ها و علتک های خاص به رویه اصلی چسباند و باعث دوام و ماندگاری قسمت اصلی شد.یهترین کیفیت لمینت با بهترین جنس پارچه ها و چرم ها در فروشگاه ایرانیان فوم انجام میشود.

 

خدمات پانچ انواع چرم و پارچه

خدمات پانج انواع چرم و پارچه با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در فروشگاه ایرانیان فوم انجام میشود. گاها پیش می آید که نیاز دارید قسمت خاصی از چرم و پارچه یا تاتمی خودتان را پانج و سوراخ کنید،این خدمات در فروشگاه ایرانیان فوم با بهترین کیفیت در اسرع وقت با مناسب ترین قیمت برایتان انجام میشود

فروشگاه ایرانیان فوم ارائه کننده بهترین تاتمی های ورزشی و رزمی، تاتمی و دیوارپوش های مهدکودک، انواع تاتمی های گرانولی، انواع فوم های پلی اتیلن و  میباشد. انجام خدمات پانج و لمینت نیز با بهترین کیفیت و خدمات برای شما در اسرع وقت با مناسب ترین قیمت ها انجام میشود. اگر واقعا قصد خرید داسته باشید با تنوع اجناس فومی موجود در فروشگاه ایرانیان فوم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره ای برای انتخاب، بهترین نوع فوم ها را خریداری میکنید.

مدارک-عالیه-ایرانیان-فوم
مدارک-عالیه-ایرانیان-فوم

راه هایر ارتباط با شرکت ایرانیان فوم

مدیریت: حسنعلی نوروزی

تماس: 

09121208926

09124757182 

09122389048 

09121899212 

09121951780 

شعبه سعدی:

02133532920 

02133900107

شعبه بازار:

02155588643

02155633208

شعبه بازار:

02155588214 

02155588215

آدرس:

شعبه1: چهارراه مخبرالدوله، سعدی شمالی، کوچه جابرزاده، جنب هتل شیراز پ51،
شعبه2: بالاتر از میدان اعدام، خیام شمالی، بازارپاچنار، کوچه سیدولی، جنب پاساژ باتقوا، پ106
شعبه3: بالاتر از میدان اعدام، خیام شمالی، بازار پاچنار، کوچه منوچهرخانی، پاساژ افسر، پ83

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ایرانیان فوم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *