اصناف شهر
اصناف شهر
20-تا-از-بهترین-شرکت-های-واردات-و-صادرات

20 تا از بهترین شرکت های واردات و صادرات

20 تا از بهترین شرکت های واردات و صادرات

20 تا از بهترین شرکت های واردات و صادرات که امروز میخواهیم شرکت هایی را معرفی کنیم که در زمینه واردات و صادرات نقش اساسی در کشور دارند و دوستان دقت داشته باشید که موقع خواند مقاله تمامی شرکت ها را ما شناخت نزدیکی نسبت به آنها نداریم و سعی کرده ایم که این اطلاعات را از بخش های مختلف و تحقیقات برای پیدا کردن راحت تر شما عزیزان برای زمینه های صادرات و واردات درج کنیم و اطلاعات نسبی از آنها برای شما درج کرده ایم. عزیزانی که شرکت های آنان در لیست ما میباشد هم میتوانند برای تکمیل و یا تغییر محتوای خود با ما تماس حاصل کرده و در بخش فنی تغییرات را اعمال نمایند.

بازرگانی گزدرازی

شماره ثبت: 11867
سابقه: 15 سال
در زمینه واردات و صادرات انواع کالا و ترخیص کالا از گمرک دبی و سایر گمرکات کشور فعالیت میکنند.

شرکت بازرگانی گزدرازی به شماره ثبت 11867 و 15 سال سابقه در زمینه واردات و صادرات انواع کالا فعالیت داشته و عمده فعالیت های این شرکت
در زمینه ترخیص کالا از گمرک دبی و سایر گمرکات کشوری است.

شما میتوانید جهت انجام فعالیت های بازرگانی، واردات و صادرات و همچنین ترخیص انواع کالا از بنادر بوشهر، بندرعباس و سایر بنادر ایران با بازرگانی گزدرازی
در ارتباط باشید. این شرکت در زمینه مشاوره بازرگانی و گمرکی نیز فعالیت داشته و میتوانید سوالات خود را با بازرگانی گزدرازی در میان بگذارید.

راه های ارتباط با بازرگانی گزدرازی

آدرس دفتر بوشهر:

خیابان دهقان، روبه رو درب خروج گمرک، انتهاب کوچه مابین صادرات و تجارت، ساختمان سکان، طبقه 3، واحد5

تماس:  07733340118-07733330332

آدرس دفتر تهران:
میدان ونک، خیابان ولیعصر، برج تجاری نگار، طبقه 8، واحد 6

تماس: 
02188641518
02188641519

آدرس دفتر دبی: 
دیره، برج السبخه، شماره 908، طبقه9 

تماس:
0971544000406

آدرس وب سایت :
www.gezderazigroup.com

شرکت قطعه بنیان آسمان

فعالیت در زمینه: واردات، صادرات، ترخیص کالا از گمرکات کشور(بندرعباس، بوشهر، خرمشهر، فرودگاه امام خمینی(ره)، بازرگان، تهران، مشهد و سایر گمرکات کشور)

شرکت قطعه بنیان آسمان با سابقه درخشان 21 ساله  و شماره ثبت 600679 با همکاری کادر مجرب و متخصص در زمینه واردات کالا، صادرات کالا، ترخیص کالا، ثبت سفارش، حمل و نقل بین المللی و ترانزیت(زمینی، هوایی، دریایی)، خرید بین المللی، تامین و تخصیص ارز و اخذ مجوزهای لازم جهت واردات کالا، ارائه خدمات مشاوره های بازرگانی با افتخار یکی از بهترین شرکتهای بازرگانی میباشد که آماده همکاری با  بازرگانان عزیز می باشد.

شرکت قطعه بنیان آسمان  وارد کننده  انواع کالا ( قالب های صنعتی، قطعات هواپیما، کومباین، دستگاهای فوم، مواد غذایی، پوشاک)  از کشورهای دوبی، ترکیه، چین،امارات و سایر کشورها  می باشد  و نیز ترخیص کننده کالا از گمرکات کشور نیز می باشد.

 

راه های ارتباط باشرکت قطعه بنیان آسمان

تلفن : 66273524-021

موبایل:09124341927-09122949633

آدرس وب سایت: www.ghetebonyanaseman.com

نشانی : کیلومتر هفت جاده فتح، خیابان خلیج فارس، خیابان شهید بهشتی، پلاک هشت واحد 16

 

شرکت بازرگانی آسان تجارت

شرکت آسان تجارت شرکت بازرگانی در زمینه واردات و صادرات و ترخیص کالا می باشد که با سابقه چندین ساله دارای شماره ثبت 45987 آماده ارائه خدمات به مشتریان و تجار می باشد.

نشانی:تهران، سهروردی شمالی،خیابان هویزه شرقی، طبقه سوم ، پلاک 22، واحد9

تلفن:88543618-021

شرکت بازرگانی  ققنوس

شرکت ققنوس یک شرکت ترخیص کالا از گمرک می باشد که دارای تجربه در این زمینه است و با گرفتن مجوزهای لازم و سرعت کار می تواند موجبات راحتی بازرگانان عزیز را فراهم کند. این شرکت خدماتی مثل ترانزیت کالا به کشورهای مختلف و واردات با حمل و نقل بین المللی از بنادر جنوبی ایران و مرزهای زمینی کشور و نیز ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی(ره) را به مشتریان ارائه می دهد.

 

راه های ارتباط با شرکت بازرگانی آسان تجارت

تلفن: ۰۲۱۴۴۴۹۸۸۶۰

نشانی: تهران، میدان پونک، مجتمع اداری و تجاری بوستان، ورودی c1، واحد 766

 

 

شرکت ترخیص کالای سلطان یاقوت

این شرکت در زمینه ترخیص کالا فعالیت دارد. از سال 1390 خدماتی شامل انتقال بار از گمرکات کشور به انبارهای مشتریان و حمل و نقل بین المللی کالاهای تجاری و غیر تجاری با سرعت بالا و با هدایت کارشناسان متخصص در زمینه ترخیص کالا و حمل و نقل از گمرک ایران را انجام می دهد.

 

راه های ارتباط با شرکت ترخیص کالای سلطان یاقوت

تلفن:۰۲۱۲۸۱۱۱۰۳۴

نشانی: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از بلوار میرداماد، خیابان زیبا، پلاک ۴۹، واحد ۱۴

 

شرکت نوین ترخیص باقی

شرکت نوین ترخیص با سابقه 10 ساله در زمینه ترخیص کالا و خدمات بازرگانی توسط کارشناسان مجرب و با تجربه می تواند با داشتن مجوزهای مربوطه از گمرک با سرعت بالا و قیمت مناسب کالای مشتریان را ترخیص کند و در ضمن این شرکت مشاوره کارشناسی نیز در ابتدا به تجار و بازرگانان ارائه می کند.

 

راه های ارتباط با شرکت نوین ترخیص باقی

تلفن:۰۲۱۴۱۵۳۴

نشانی:تهران، میدان آرژانتین، خیابان بخارست، ابتدای خیابان یازدهم، پلاک ۳۸ ، طبقه ۲، واحد11

شرکت آریانا جم

شرکت آریانا با ارائه خدمات بازرگانی شامل : راهنمایی نحوه نوشتن در  فرمهای اظهارنامه، ترانزیت کالای تجاری و غیر تجاری، ورود موقت کالا، بارگیری کالا،  تشریفات کالا، محاسبه عوارض گمرکی ، ترخیص کالا از گمرکات کشور، مشایعت در انتقال بار و ارسال آن از گمرک به انبارهای مشخص شده ، مشاوره با گمرک جمهوری اسلامی و ارگانهای مربوط به ترخیص کالا، واردات کالا  یکی از شرکت های فعال و موفق در زمینه بازرگانی می باشد.

 

راه های ارتباط با شرکت آریانا جم

تلفن:۰۲۱۸۸۳۴۳۶۶۷

نشانی: تهران، خیابان مطهری بعد از مفتح، خیابان مهرداد، پلاک ۲۵ واحد ۱۱

 

 

شرکت بازرگانی احدی

نام تجاری این شرکت پارسا ترخیص سپهر می باشد که با فعالیت 8 ساله در زمینه بازرگانی یکی از شرکت های موفق در زمینه ترخیص کالا و واردات و صادرات می باشد . شرکت احدی  خدمات مربوط به مشاوره در زمینه امور گمرکی ، حمل و نقل کالای وارداتی و حمل کالاهای صادراتی که مرجوع شده باشد، خدمات حمل و نقل بین المللی و بارگیری کالا ، تشریفات گمرک و نیز مجوزهای لازم را برای بازرگانان در اسرع وقت  را ارائه می کند.

راه های ارتباط با شرکت بازرگانی احدی

تلفن:۰۲۱۸۸۳۵۷۴۹۹

آدرس: تهران، خیابان شهید گمنام، خیابان جهان آراء، بین خیابان های شانزدهم و هجدهم، پلاک ۳۳ ، طبقه ۴ ، واحد20

 

 

شرکت بازرگانی اورانوس

شرکت بازرگانی اورانوس یکی از شرکت هایی می باشد که در گمرک فعالیت دارد این شرکت با داشتن سابقه موفق در زمینه ترخیص کالا، واردات و صادرات کالا دارای مشتریان زیادی می باشد.  تیم کارشناسی این شرکت نیز خدمات مشاوه در زمینه های اخذ مجوزهای گمرکی، ترانزیت و حمل بار بین المللی و را ارائه می دهد. ترخیص کالا از گمرکات جنوب و غرب کشور توسط کارشناسان با تجربه صورت می گیرد.

 

راه های ارتباط با شرکت بازرگانی اورانوس

تلفن: ۰۲۱۴۴۲۸۸۰۰۶

آدرس:تهران، فلکه دوم صادقیه، برج اداری تجاری گلدیس، طبقه ۸، شماره ۸۱۶

 

 

شرکت بازرگانی وانیکس

شرکت وانیکس در زمینه بازرگانی فعالیت می کند که واردات و صادرات کالا از کشور چین هدف اصلی این شرکت است از آنجا که می دانیم کالاهای ته لنجی در بازارهای گناوه، اهواز، آبادان و بندرعباس است شرکت وانیکس واردات کالا از این بنادر را به صورت کالاهای ته لنجی برای بازرگانان انجام میدهد.

 

راه های ارتباط با شرکت بازرگانی وانیکس

تلفن:۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

آدرس: آدرس دفتر تهران: میدان ولیعصر، کوچه فرشید، پلاک ۱۰

 

تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳ – ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۴۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۵ – ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

آدرس دفتر شیراز: ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، ساختمان آینه، طبقه چهارم، واحد 7

 

 

شرکت سی دی آی اکسپرس

شرکت CDI یکی از شرکت های بازرگانی می باشد که خدمات حمل و نقل دریایی، حمل و کارگو از چین، خدمات حمل و نقل هوایی و زمینی را انجام میدهد. این شرکت کالای سفارش داده شده که بیشتر شامل قطعات الکترونیکی و سفارش هایی که افراد در سایت های خرید آنلاین می دهند مانند آمازون و ebay  را با زمان کم از کشورهای چین به دوبی ارسال می کند و سپس درب منزل تحویل مشتریان می دهد. همکاری شرکت سی دی ای با هواپیمایی کشور امارات و ماهان جهت انتقال بار می باشد در ضمن حمل بار از چین به دوبی به صورت دور تو دور است.

 

راه های ارتباط با شرکت سی دی آی اکسپرس

تماس مستقیم:09905935831

تلفن شرکت:  02191300378

آدرس:مشهد – خیابان سناباد – روبری بانک خون – جنب بانک سپه – پلاک ۹۳۰ – ساختمان دکتر ترک زاده – واحد ۲

 

شرکت ام تی رویال MTROYAL

فعالیت این شرکت بیشتر در زمینه بازاریابی کالاهای تولیدی و فروش آن در کشور یا سایر کشورها است. فوکوس شرکت در زمینه صادرات کالاهای تولیدی داخلی در خارج از کشور است. مشاوران ام تی رویال در زمینه اختصاص حساب تجاری  برای گرفتن وجه صادراتی  و نیز حواله های ارزی ، به بازرگانان خدمات ارائه می دهند.

سیستم بانکی بین المللی که اکثر کشورها از آن استفاده می کنند همان ال سی و یوزانس می باشد که با توجه استفاده نکردن این سیستم ها در ایران مشتریانی که قصد خرید کالای صادراتی شما را داشته باشند از خرید آن منصرف می شوند لذا برای حل این مشکل این شرکت بستر مالی که بین المللی می باشد را فراهم کرده است که می توان از این طریق انتقال وجه را به شکل بین المللی انجام داد و بستری جهت ارسال حواله شرکتی فراهم کرد. قابل ذکر است دفتر این شرکت در کشور ترکیه قرار دارد.

راه های ارتباط با شرکت ام تی رویال MTROYAL

تلفن:00902144582323

آدرس: şişli, Istanbul, Turkey

 

 

 

شرکت وین ورد

وین ورد شرکت بازرگانی معتبر می باشد که پروژه هایی شامل واردات کالا، ترخیص کالا از گمرک، ثبت سفارش کالا، اخذ مجوز وارداتی، بارگیری و انتقال ، بازرسی و کنترل کیفیت، حواله ها را انجام داده است . با توجه به اینکه در دنیای تجارت و در تمامی مراحل انتقال کالا از ابتدا تا انتها چالش ها و موانعی می باشد مدیریت شرکت این مسائل را پیش بینی کرده و کارشناسان با تجربه که سالها فعالیت در گمرک انجام می دادند  را جهت مشاوره  مراحل کار استخدام نموده که برای بازرگانان عزیز ارائه خدمات انجام بدهند.

این شرکت با داشتن تجربه کاری مفید در زمینه واردات کالا از کشورهای اروپایی، آمریکای لاتین، کشور چین، ترکیه، کره جنوبی، تایوان می توان جزو انتخاب های بازرگانان جهت همکاری  قرار بگیرد. شرکت دارای  دانش کافی در زمینه ارائه خدمات فنی و سیستماتیک،  نیروی متخصص  و با تجربه، مدیریت پیشرفته  در زمینه بازرگانی می باشد. خرید از بازارهای خارجی  می تواند گران باشد ولی با روابط تجاری موفق  وین ورد با کشورهای محتلف کالای شما به صورت  ارزان با  قیمت و مناسب تهیه می شود.

 

راه های ارتباط با شرکت وین ورد

تلفن: 88566150-021

آدرس: شهرک غرب، خیابان دادمان، بلوار درختی، خیابان سپهر، گلبرگ سوم، کوچه گلرخ غربی

 

 

شرکت سپاهان همراه

تیم بازرگانی این شرکت در سال 1376 تاسیس شده است که فعالیت در زمینه حمل و نقل بین المللی و واردات و ترخیص کالا را دارد. واردات کالا شامل کامپیتر، tablet، لوازم جانبی تلفن همراه، موبایل، تجهیزات ایمنی و سایر قطعات الکترونیکی را انجام میدهد. از آنجا که نیاز اقشار مختلف در بازار ارائه خدمات خوب و ارزان قیمت و سریع می باشد مدیریت شرکت این مهم را برآورده کرده است و توجهی ویژه در این زمینه دارد. داشتن نمایندگی های مختلف در نقاط اقتصادی در دنیا یک مزیت مهم محسوب می شود که با افتخار این شرکت در دبی، امارات متحده، کوانگژ در کشور چین، دوبی و تهران نمایندگی دارد و خدمات بسیاری را در زمینه بازرگانی ارائه می کند.

شرکای و مشتریانی که با این شرکت قراردادی دارند رضایتمندی بسیاری را بابت سرعت و کاهش هزینه و دقت بسیار در زمینه واردات و صادرات و ترخیص کالا و حمل و نقل اظهار کرده اند.

 

راه های ارتباط با شرکت سپاهان همراه

تلفن:۰۲۱۶۶۷۰۸۰۹۰

آدرس: تهران، خیابان نوفل لوشاتو، نرسیده به خیابان حافظ، پلاک ۳۴، ساختمان سپاهان همراه

 

 

شرکت ایمن تجارت کارامد

این شرکت در سال 92 توسط یک سری از کارشناسان باتجربه تاسیس شد که شماره ثبت آن 32982 می باشد.  تخصص شرکت در زمینه بازرگانی است که شامل ترخیص کالا، واردات و صادرات می باشد که با انتخاب پرسنل جوان و تحصیل کرده و با تجربه در این صنعت به بازرگانان اطمینان می دهد که کالای ترخیصی آنها را در سریعترین زمان ممکن و با قیمت مناسب کارشناسی شده به آنها تحویل دهد و نیز واردات کالا با حمل و نقل بین الملی و بازاریابی خارجی جهت صادرات کالا نیز در کارنامه درخشان این شرکت قرار دارد.

شرکت با داشتن کادری حرفه ای می تواند اطلاعیه های و تغییرات بخشنامه ها و تحریم های ایجاد شده و پیچیدگی های دنیای تجارت را مدیریت کند و در جلسات مشاوره ای که در برای مشتریان عزیز تعیین می گردد به آنها انتقال دهد که مشکلی در کار آنها ایجاد نشود.

 

راه های ارتباط با شرکت ایمن تجارت کارامد

تلفن:88988820-021

آدرس: میدان فاطمی – ابتدای خیابان گمنام – کوچه جهان مهر – پلاک 5 – طبقه 4 – واحد 12

 

شرکت میعاد پژوهان داد آفرین

ترخیص کالا و واردات آن فرآیندی بسیار پیچیده می باشد و قوانین و مقررات مخصوص به خود را داراست اطلاع از آنها امری مشکل برای مشتریان می باشد لذا کارشناسان شرکت میعاد پژوهان با سابقه طولانی مدت برای کمک و مشاوره به بازرگانان آماده هستند. این شرکت بیشتر در زمینه واردات کالا در سرتا سر دنیا، با کمترین هزینه فعالیت دارد. از آنجا که داشتن نمایندگی فعال در کشورهای مختلف در این حیطه کاری مزیت محسوب می شود لذا شرکت میعاد پژوهان دارای نمایندگی در کشور امارت متحده می باشد می باشد و دفتر مرکزی آن در کشور ما ایران است در ضمن تیم حرفه ای و تحصیل کرده در تمامی مراحل همراه تجار محترم است و راهنمای مطمئن در این زمنیه محسوب میشود.

 

راه های ارتباط با شرکت میعاد پژوهان داد آفرین

تلفن:09173614012و 09120164012

آدرس: بندرعباس-میدان صادقیه- خیابان مصطفی خمینی- بالاتر از داروپخش- روبه رو خیابان شلمچه- ساختمان هنگام

 

شرکت تجارت پایا

تیم راهکار تجارت پایا که خدمات بازرگانی ارائه میدهد در سال 1392 تاسیس شده است. هدف شرکت ارائه خدماتی در زمینه حمل کالا، ترانزییت کالا، انجام حواله ، ترخیص  و واردات کالا، صادرات کالا، ثبت سفارش را ارائه میدهد. در قراردادهایی که در شرکت منعقد می شود به گونه این تنظیم می گردد که کارفرما متضرر نشود و استانداردهای ایزو و نیز رتبه بندی اقتصادی در آن منظور شود.

 

راه های ارتباط باشرکت تجارت پایا

شماره تماس: ۰۲۱۲۶۶۵۷۳۷۱ و ۰۹۰۲۱۱۰۸۷۰۰

آدرس:پاسداران – گیلان غربی – جنب بن بست مریم – پلاک ۲ – طبقه ۵

بوشهر – چهار راه کشتیرانی – رو به روی خیابان عالی آباد – ساختمان طبیب – طبقه ۹

 

 

شرکت بازرگانی ماندگار

شرکت ماندگار که در زمینه بازرگانی فعال است در سال 1386 با کادری با تجربه وارد دنیای تجارت شد. این شرکتخدمات ترخیص کالا، واردات و صادرات  را به بازرگانان ارائه می دهد.در شرایطی که تحریم ها برای کشور ما از سوی جامعه بین الملل در نظر گرفته شده  بازرگانی ماندگار قادر خواهد بود با روش ها و تجربیاتی در این زمینه، نیاز کارفرما را برآورده کند. بیشتر خدمات شرکت در زمینه های  انتقال بار هوایی و دریایی و نیز زمینی از مرزهای غربی ایران میباشد. کارفرما مطمئن باشد که محموله ها در اسرع وقت با مجوزهای قانونی که توسط شرکت از سازمان گمرک کشور اخذ می شود از مبدا به مقصد انتقال می یابد.

 

راه های ارتباط با شرکت بازرگانی ماندگار

شماره تماس: 88508498-021 و 86122503-021

آدرس: تهران – خیابان سهروردی – خیابان شهید خلیل حسینی (سورنا) پلاک 44

 

 

شرکت طاها فیدار خلیج فارس

کادر حرفه ای و باتجربه در شرکت طاها فیدار خلیج فارس با مجوزهای قانونی جهت فعالیت در حوزه بازرگانی و سابقه درخشان 20 ساله و شماره ثبت  3122 یکی از شرکت های قابل اعتماد برای بازرگانانی که در زمینه ترخیص کالا، واردات و صادرات فعالیت داردند می باشد. دفتر مرکزی شرکت در استان بوشهر جهت راحتی و نزدیکی به گمرکات بنادر جنوبی کشور برای تجار و کارفرمایان محترم تاسیس شده است. طاها علاوه بر بازار واردات و صادرات در کشور ایران به دنبال تجارت در سطح بین الملل می باشد لذا نمایندگی فعالی نیز در چین و دوبی و امارات(دو نمایندگی) تاسیس کرده است در ضمن این شرکت آشنا به تمام قوانینی گمرکی در سرتاسر دنیا می باشد تا فرآیند ترخیص کالا را به بهترین نحو و سریعترین زمان انجام دهد.

 

راه های ارتباط با شرکت طاها فیدار خلیج فارس

تماس:09177773917-09173034301

آدرس: بوشهر-خ دهقان-رو به روی درب خروج گمرک-ساختمان بازرگان-ط2-و4

 

شرکت سلام گمرک

شرکت سلام گمرک ارائه دهنده  خدمات واردات کالا، ترخیص کالا، صادرات می باشد. تیم بازرگانی شرکت بسیار کارآزموده و با تجربه است و به هنر قوانین گمرکی آشنایی کامل دارد و تمام اصول و مقرراتی که در گمرک وجود دارد را می توان توسط مشاوران شرکتمطلع شد. کالای شما را در اسرع وقت از گمرکات کشور مانند بوشهر، شهید باهنر و شهید رجایی، بندرعباس، شهریار، خرمشهر، فرودگاه امام خمینی، گمرک مشهد ترخیص می کند.

 

راه های ارتباط با شرکت سلام گمرک

تلفن:02128428174

آدرس: بوشهر-بلوار طالقانی-روبروی درب خروج گمرک-ساختمان مهدی

 

شرکت بازرگانی اسپادانا

شرکت بازرگانی اسپادانا با کادری با تجربه در زمینه استاندارد کالا و اخذ گواهی بازرسی IC,COL) )  و نشان استاندارد  برای کالاهای صادراتی، وارداتی و ترخیصی از گمرکات کشور است. این شرکت با بهره گیری از کارشناسان مجرب خدمت رسانی به کارفرمایان را در سر لوحه فعالیت خود قرار داده است که شامل اعتبار در حوزه بازرگانی، حواله بانکی، کارت بازرگانی، مشاوره در زمینه وارات و صادرات و ترخیص کالا می باشد و دارای دفتر نمایندگی در خرمشهر و اصفهان می باشد.

 

راه های ارتباط با شرکت بازرگانی اسپادانا

تلفن: 00971507006835

آدرس:Business Bay, bay square, building 7, 6th floor

 

شرکت بازرگانی تجارت پارسیان

شاید بسیاری از شرکت هایی که در زمینه بازرگانی فعال هستند و یا افرادی به بازرگان هستند ادعا کنند که به مشاوری جهت فعالیت بازرگانی خود احتیاج ندارند ولی در بسیاری از موارد و نداستن مقررات و اصول گمرکی باعث بوجود آمدن خسارات و طولانی شدن فرآیند ترخیص کالای خود شوند شرکت تجارت پارسیان دارای مشاوران با تجربه و کارشناسانی می باشد که به تمامی امر گمرکی آگاه بوده و به کارفرمایان کمک می کنند. این شرکت ترخیص کالا به صورت قانونی از گمرکات کشور و صادرات و واردات را با دانستن تمامی قوانینی در سریعترین زمان ممکن انجام میدهد. خدمات بازرگانی در زمینه واردات و صادرات مراحل زیر را دارد که شامل:

 • بررسی بازارهای اولیه و ثانویه2- ارزیابی کالا در گمرک3- انجام امور ترخیص

شرکت تمامی مراحل را کادر حرفه ای و جوان  و رعایت استاندارهای بین المللی در سریعترین زمان  و به صرفه ترین هزینه انجام میدهد و نیازی به حضور کارفرما نمی باشد.

 

راه های ارتباط با شرکت بازرگانی تجارت پارسیان

تماس :۰۲۱-۹۱۶۹۰۷۴۲-09102455407

آدرس: تهران،صندوق پستی ۳۵۸-۱۶۵۳۵

 

بهترین شرکت های واردات و صادرات

فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین شرکت های واردات و صادرات که بازرگانان محترم می بایست به آن توجهی ویژه داشته باشند عبارتند از :

 • بالا بودن مهارت کارکنان و تجریه کاری مفید در این زمینه
 • سرعت بالا و رسیدگی امور در اسرع وقت
 • در دسترس بودن افرادی که مسئول ترخیص کالای شما می باشد
 • مشاوره در تمامی مراحل واردات و ترخیص کالای شما
 • ترانزیت کالا و حمل و نقل بین المللی (هوایی، دریایی، زمینی) با اطمینان کامل
 • ارائه تامین و تخصیص ارز(دلار، یورو و یوهان و سایر )
 • خرید بین المللی از بازارهای جهانی
 • اخذ مجوز های مربوط به واردات کالا

 

لیست شرکت های بازرگانی بین المللی

تجارت بین المللی (تجارت خارجی) به فروش کالا یا خدماتی اطلاق می شود که در فراسوی مرزهای بین المللی صورت می گیرد. به زبان ساده، تجارت بین‌الملل رابطه تجاری بین کشورها از طریق واردات و صادرات است. همه کشورها برای رفع نیازهای خود به روابط تجاری نیاز دارند و هیچ کشوری حتی کشورهای اصلی از این قاعده مستثنی نیستند.

در این راستا شرکت های بزرگی در زمینه بازرگانی بین الملل فعالیت دارند که کار واردات، صادرات  را انجام میدهند. کارت بازرگانی نیز مجوزی است که دارنده آن می تواند تجارت، واردات و صادرات را از طریق آن انجام دهد. فقط تجار با کارت بازرگانی می توانند به طور بین المللی  کالا را وارد و صادر کنند. با کارت بازرگانی می توانید موارد زیر را انجام دهید:

 • صدور ویزای تجاری
 • صدور گواهی مبدا
 • انجام وظایف شغلی در گمرک
 • کالاهای صادر شده با مجوز گمرک
 • ثبت سفارش و ترخیص کالا از گمرک
 • واردات از منطقه آزاد
 • عضویت در اتاق بازرگانی
لیست-شرکت-های-بازرگانی-بین-المللی
لیست-شرکت-های-بازرگانی-بین-المللی

خدماتی که یک شرکت بازرگانی بین المللی می تواند ارائه دهد شامل:

 • نحوه بازاریابی هر محصول خاص را به توزیع کنندگان آموزش دهد.
 • ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان
 • انجام تحقیقات بازار برای شناسایی بازارهای هدف
 • تعیین ویژگی های کمی و کیفی محصول مورد نظر بازار هدف
 • مذاکره برای اخذ مجوزهای لازم
 • مدارک مورد نیاز برای تهیه کالا برای صادرات یا اخذ مناقصه بین المللی در خارج از کشور
 • فروشندگان ماهر و با تجربه را شناسایی و انتخاب می کند
 • الزامات و پیشنهادات را برای برندسازی و بسته بندی محصولات صادراتی ارائه می دهد
 • هزینه های دقیق بیمه، حمل و نقل و غیره را تعیین می کند
 • ارائه خدمات انبارداری در بازارهای هدف
 • در مورد قیمت گذاری محصول (کالا یا خدمات) مشاوره میدهد
 • هماهنگی حمل و نقل
 • مدیریت ریسک پرداخت ها و تعهدات طرفین
 • واردات و صادرات کلیه اقلام مجاز
 • بررسی رویدادهای علمی و تجاری در داخل و خارج از کشور و برگزاری آنها
 • همکاری با دانشگاه ها، مراکز علمی و شرکت های تجاری داخلی و خارجی
 • مشاوره در زمینه بازرگانی، تاسیس شعب و نمایندگی های داخلی و خارجی
 • ارائه خدمات مشاوره ای جهت راه اندازی شرکت ها و شعب در خارج از کشور
خدماتی-که-یک-شرکت-بازرگانی-بین-المللی-می-تواند-ارائه-دهد-شامل
خدماتی-که-یک-شرکت-بازرگانی-بین-المللی-می-تواند-ارائه-دهد-شامل

بهترین شرکت های صادراتی

شرکت بازرگانی  صادراتی و وارداتی خوب شرکتی است که آمادگی حضور در عرصه تجارت و شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی را داشته باشد و دارای یک تایخچه موفق از واردات و صادرات و ترخیص کالا باشد. یک شرکت معتبر باید در سطح بین المللی شناخته شده باشد و بتواند در تمام سمینارها شرکت کند. کسانی که مایل به تاسیس و ثبت شرکت بازرگانی واردات و صادرات به صورت سهامی خاص یا با مسئولیت محدود هستند، باید کلیه شرایط مربوط به تاسیس چنین شرکتی را مطالعه و پس از شناخت کافی نسبت به راه اندازی در زمینه کالاهای دارای مجوز اقدام می نمایند.

بهترین شرکت های صادرکننده کالا که توسط رئیس جمهور تندیس بلورین را دریافت کردند به ترتیب عبارتند از:

 1. شرکت فرآب که نیروگاهی می باشد و در زمینه نیروگاه ها فعالیت میکند
 2. شرکت صنعتی داداش برادر صنایع شکلات و شیرینی اختصاصی در حوزه شیرینی و شکلات فعال هستش
 3. شرکت تولیدی و صنعتی ممتاز سهند در صنعت پلاستیک فعالیت دارد که جزو یکی از برترین ها شناخته شده است
 4. شرکت شکوه بناب صادر کننده خشکبار در زمینه صادرات انواع خشکبار و آجیل
 5. مجتمع صنایع لاستیک یزد صادرات خود را در زمینه تایر و لاستیک انجام میدهد.
 6. شرکت ایران دوستان در صنعت گردشگری فعال است و با کشورهای مختلف جهت گردشگری فعالیت های بسیار انجام میدهد
 7. شرکت پاکنام صادر کننده نمونه محصولات شوینده و بهداشتی می باشد که یکی از شرکت های بزرگ و به نام در حوزه محصولات شیمیایی در حال فعالیت است
 8. شرکت برفاب در زمینه صنایع برقی و لوازم خانگی فعالیت صادراتی دارد که در سال گذشته فعالیت های بسیاری را انجام داده است
 9. شرکت مپنا ارائه خدمات مهندسی در زمینه سد و نیروگاهها که یکی از بهترین ها  میباشد
 10. شرکت اترک شیمی شرق در زمینه رنگ و چسب و رزین فعالیت دارد و جزو تولید کنندگان و صادرکنندگان محسوب میگردد
 11. شرکت سیمان سامان غرب کلینکر و سیان در زمینه تولید
 12. مهاب قدس صادرات خدمات مهندسی
 13. تروند صادرات انواع زعفران تولیدی از قاین و بیرجند
 14. شرکت علی خسروی تولید کننده و صادر کننده انواع پوشاک و لباس
 15. فولاد خوزستان صادر کننده منتخب فولاد
 16. پلیمر آریا ساسول در زمینه پتروشیمی پلیمری فعال است.
 17. تونل و سد آریانا خدمات فنی و مهندسی به شرکت های منطقه
 18. شرکت صنایع هفت الماس صادر کننده محصولات فولادی در کشور
 19. .شرکت کوشش رادیاتور فعال در زمینه خودرو صادر کننده قطعات یدکی خودرو
 20. شرکت نفت بهران یک شرکت نفتی و روغن می باشد که صادرات نیز انجام میدهد.
 21. شرکت زرین غزال صادر کننده محصولات تبدیلی می باشد.
 22. شرکت گلستان صباح در زمینه فرآورده های لبنی فعالیت می کند و صادرات دارد.
 23. شیشه مظروف یزد شرکت صادرات لوازم خانگی انرژی بر
 24. آریوژن فارمد شرکت دارویی در زمینه داروهای شیمیایی صادرات دارد.
 25. تمدن فرش کاشان صادرات فرش ماشینی به سراسر دنیا
 26. کاشی و سنگ پرسپولیس یزد تولید کننده و صادر کننده کاشی و سرامیک به سراسر دنیا
 27. گیاهان معطر پرند تولید کننده گیاههای دارویی و صادرات آنها
 28. پتروشیمی زاگرس صادرات صنایع پتروشیمی شیمیایی
 29. صنایع هواپیمایی ایران شرکت دانش بنیان
 30. آتراکران انرژی شرکت نفتی و صنایع مربوط به نفت و پتروشیمی
 31. شرکت سهند جام تبریز صادرات مصالح ساختمانی
 32. شرکت توسعه کشاورزی و بازرگانی آرین صادر کننده نمونه میوه
 33. شرکت پارس تابلو ارائه دهنده خدمات مهندسی و تخصصی در حوزه ساخت انواع تابلو

لیست شرکت های واردات و صادرات تبریز 

 • شرکت حمل و نقل بین المللی قائم تیر آسیا

کلیه امور مربوط به واردات و صادرات کالا از کلیه کشورهای اروپایی، حمل کالا به ترکیه، حمل بار به آذربایجان، حمل کالا به گرجستان، حمل کالاهای صادراتی به اروپا، واردات کالا از کلیه همسایگان کشورو این شرکت در کلیه گمرکات ایران نمایندگی دارد.

041-33253135, 09123628566, 041-33253124

 • گروه بازرگانی الینا تجارت

ارائه دهنده خدمات اظهارنامه گمرکی واردات و صادرات و ترخیص کالا و خدمات بازرگانی، صنعتی و معدنی، ثبت سفارش تجاری و ثبت آماری، اخذ استانداردهای مختلف و بازرسی و بیمه VOC، COL، اخذ مجوزهای لازم برای ورود کالا از سازمان گمرک کشور و به بازرگانان خدمات حمل و نقل سریع کالا را ارائه می دهد.

09121961305

تبریز الینا تجارت گستر خاورمیانه

 • گروه بازرگانی شیر دل تجارت

این شرکت با بیش از 10 سال سابقه در امور واردات، صادرات و گمرک ، ترخیص قطعات یدکی ماشین آلات بنزین و گازوئیل، قطعات خودروهای لوکس به صورت موردی. ترخیص های  قطعات و همچنین ریل های راهنمای آسانسور، پانل ها و یراق آلات ام دی اف، مواد اولیه از گمرکات  وپلدشت، بوشهر، بندر رجایی، گمرک بازرگانی سهلان

09143151509, 09145725635

تبریز، خیابان علیرضا خبانی

 • ترخیص کالا و حق العمل کاری مومنی

کارگزار رسمی گمرک ایران به شماره پروانه 9550991 با 10 سال سابقه گمرکی در زمینه واردات ، صادرات و ترانزیت کالا در گمرکات تبریز -سهلان – جلفا – بازرگان 09398117582 , 09149926930

آذربایجان شرقی , مومنی

 • شرکت قائم تیراسیا

حمل و نقل بین المللی، صادرات، واردات، ترخیص کالا از گمرک و کلیه امور مربوط به واردات و صادرات کالا در کشورهای اروپایی، حمل و نقل کالا در ترکیه، حمل و نقل کالا در آذربایجان، حمل و نقل کالا در گرجستان، صادرات و حمل و نقل کالا در اروپا، حمل و نقل کالا در تمام نقاط جهان به ویژه کشورهای همسایه و بالعکس با ارائه کلیه اسناد حمل از جمله فاکتور

تبریز، خیابان بهشتی، چهارراه منصور، مجتمع تجاری اطلس، طبقه دوم، واحد 4.

 • شرکت بازرگانی گونش

صادرات و واردات محصولات کشاورزی، گلخانه ای و گلکاریبه کشورهای همسایه مانند روسیه، آذربایجان، قرقیزستان، عراق و ایران ارائه خدمات بسته بندی محصولات صادراتی و مشاوره صادرات محصولات.

 • شرکت بازرگانی پلی پن (پروفیل های upvc وارداتی)

درب و پنجره، درب و پنجره یو پی وی سی، پروفیل آلومینیومی

شرکت بازرگانی پلی پن ایران نماینده انحصاری شرکت دنیز پن پلاستیک (DENIZPEN PLASTIK) در ایران در زمینه فروش پروفیل های UPVC ترکیه با نام تجاری POLIPEN، فعالیت خود را در سال 1370 آغاز کرد و انبارهای مهمی در صنعت ساختمان ایجاد کرد.

تبریز، کوی ولی عصر، بلوک مخابرات، رستوران ترکیه، ساختمان والا، طبقه 5، روبروی واحد

بهترین شرکت های وارداتی

 • آریان

تولید، فروش و واردات نوار چسب

واردات چسب، چسب، تولید چسب، فروش چسب،چسب بسته بندی، آریانبهترین مشاور امور بسته بندی شما و نیز چاپ مشخصات محصول بر روی نوار در کوتاه ترین زمان، کمترین تیراژ، بهترین کیفیت و توزیع انواع نوار شامل  نوار نوشتن، نوار بسته بندی

تهران، تهران، منطقه 12، بازار بزرگ، 15 خرداد، بازار آهنگران، کوچه مسجد جامع، پاساژ ولی عصر، پلاک 166، طبقه سوم، پلاک 166

 • پیشگام شیمیایی

واردات و صادرات مواد شیمیایی، مواد اولیه وارداتی، مواد اولیه شیمیایی، مواد اولیه غذایی

این شرکت نمایندگی فروش مجموعه پشگامان شیمی می باشد که وارد کننده مواد شیمیایی صنعتی و مواد شیمیایی که در مواد غذایی استفاده می شود است . فروش مواد شیمیایی صنعتی، مواد اولیه که در صنایع غذایی استفاده می شود را نیز به عهده دارد که شامل:گوارگام،  زانتانگام، مالتودکسترین، کافئین و سایر محصولات میباشد.

021-54032317 021-54032318

 • اکسیر بین المللی

واردات مستقیم اسید بوریک و بوراکس از معادن ترکیه و واردات و صادرات انواع محصولات شیمیایی با کیفیت بالا و قیمت پایین

واردات و صادرات کالا، واردات و صادرات مواد شیمیایی و واردات مواد اولیه شیمیایی را به عهده دارد.اکسیر به عنوان یک شرکت شیمیایی آماده تامین اسید بوریک و بوراکس از معدن اتی ترکیه، بزرگترین تولید کننده این محصولات است. این شرکت اولین واردکننده بوراکس و اسید بوریک در تناژ بالا در ایران است.

 • جهان شیمیپارس

فروش مواد شیمیایی و اسانس با بهترین کیفیت را ارائه می کند. این شرکت واردات و صادرات مواد شیمیایی و تولید مواد شیمیایی، فروش مواد شیمیایی ایزوپروپانول را انجام میدهد. جهان شیمی پارس عرضه کننده انواع اسانس ها از قبیل: اسانس های خوراکی، اسانس های معطر، اسانس های عطری، اسانس تنباکو، انواع الکل های طبی، انواع حلال های شیمیایی، تمامی پودرهای شیمیایی، روغن ها می باشد.

 • تولید کننده فیلتر هوای صنعتی، آرون فیل

این شرکت تولید کننده فیلتر هوای صنعتی می باشد. واردات و صادرات فیلتر، تولید قطعات خودرو، تولید فیلتر، فروش فیلتر، تولید فیلتر صنعتی جزو خدمات آرون فیل می باشد. شرکت آرون فیل تولید کننده فیلتر هوا و تجهیزات کاهش آلودگی هوا است. این شرکت از سال 1390 اقدام به تولید فیلترهای هوای فلزی و پلاستیکی نموده و به خوبی در بین رقبای خود جای گرفته است.

 • شمس استیل

شمس استیل تجارت ورق فولادی، واردات و صادرات کالا، واردات ورق فولادی، واردات فولاد، واردات ورق استنلس استیل  را انجام میدهد. فولاد شمس از سال 1955 فولاد ضد زنگ و فلزات غیرآهنی تولید می کند و برای اکثر تامین کنندگان اروپایی و آسیایی شناخته شده است. استیل شمس مشتریان محلی زیادی دارد که در مرکز بازار قرار دارند.

 • شرکت بیوتکنولوژی زیست آزما

شرکت زیست آزما یک شرکت دانش بنیان است که  فروش انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی در ایران، تامین محصولات و مواد آزمایشگاهی مختلف، مواد شیمیایی به مرک آلمان و سیگما آمریکا را به عهده دارد در ضمن واردات تجهیزات پزشکی، واردات مواد آزمایشگاهی، تولید مواد شیمیایی جزو رزومه شرکت است .شرکت دانش بنیان  فروش انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی در ایران، تامین محصولات و مواد آزمایشگاهی مختلف از مرک آلمان و سیگما آمریکا را انجام میدهد.

 • شرکت نیک افرین

تولید کنندگان مواد اولیه شیمیایی برای صنعت چاپ  شامل  رنگ، رزین، چسب و وارد کننده و صادر کننده مواد شیمیایی، تولید مواد شیمیایی، اسیدی و قلیایی و مواد اولیه شیمیایی می باشد. نیک افرین تولید کننده روغن های اتیل استات، بوتیل استات، متیل استات، سولوسو و DOPو کلیه مواد شیمیایی صنعتی، بهداشتی و مواد غذایی را از دبی، ترکیه، چین و هند وارد می کند در ضمن فروش کلیه حلال ها و مواد شیمیایی را با ضمانت بانکی ارائه میدهد.

 • گلدیران پیچ بهمنی

پیچ های (mdf)، ام دی اف سفید، مارپیچ دیواری نصب پیچ ریل زرد در این شرکت ارائه می گردد و نصب می‌شود. پیچ بهمنی وارد کننده انوع پیچ ام دی اف سفید، پیچ دیواری، پیچ ریلی زرد، پیچ سر صاف، پیچ دریل تایوان، پیچ بولتکس، پیچ شیروانی، پیچ دریل می باشد.

بهترین-شرکت-های-وارداتی
بهترین-شرکت-های-وارداتی

لیست شرکت های صادرات و واردات مواد غذایی

 • شرکت سی تی زاگرس

خدمات شرکت سی تی زاگرس وارد کننده و صادرکننده به آسیای شرقی مواد اولیه غذایی شامل:

زردچوبه  قلم، سیاهدانه، فلفل سیاه، گوارگام، بادام زمینی کپسولی، تخمه آفتاگردان، کنجد خام، پودر نارگیل در ضمن شرکت سی تی زاگرس وارد کننده کنجد می باشد که شما عزیزان میتوانید در زیمنه های قید شده با این شرکت همکاری های لازمه را داشته باشید.

 • شرکت بازرگانی صدرا فراز شرق

خدماتی را که شرکت بازرگانی صدرا فراز شرق ارائه میکند :
این شرکت صادر کننده مواد غذایی به کشور روسیه می باشد و در شهر یکاترینبورگ دارای دفتر نمایندگی برای تسهیل صادرات و واردات مواد غذایی به کشوراست.

 • پیشگامان رستاک

صادرکننده مواد غذایی که شامل: حبوبات، چای، سیب زمینی، کنسانتره و سایر محصولات کشاورزی و سایر مواد غذایی اولیه و ترکیبی میباشد در جهت اقدام صادرات جزو شرکت های به نام این حوزه می باشد.

 • شرکت بازرگانی لک دانه نورعلی

شرکت بازرگانی لک دانه نورعلی در زمینه واردات و تامین کننده  محصولات دامی و وارد کننده دانه های روغنی و کلزا که برای خوراک انواع دام های کشور مورد استفاده قرار میگیرد به صورت عمده و بالاترین مصرف را برای دام ها دارد.

 • سپهداد سپیده شرق

شرکت سپهداد سپیده شرق با فعالیت در زمینه وارد کننده محصولات دامی شامل گوشت منجمد برزیلی، سوسیس و کالباس، گوشت گوساله و سفارش محصولات اختصاصی پروتئینی در کنار شما عزیزان میباشد.

 • خوشکبار و حبوبات کورش

شرکت خوشکبار و حبوبات کورش جزو شرکت های وارد کننده و تولید کننده انواع حبوبات شامل: لوبیا، ماش، عدس، نخود، لپه می باشد که نامی دیرینه و برندی معروف در هر خانواده ای است

 •  شرکت بازرگانی بهار

شرکت بازرگانی بهار همانطور که از نامش پیداست در زمینه فروش و وارد کننده انواع ترشی، زیتون، کلم ترش، زیتون ترشی، لواشک فعالیت میکند که این شرکت اکثر خانواده ها را با ترشی های استوایی و خوراکی های خاص کشورهای دیگر آشنا کرده است.

 • هلدینگ آما

لیست-شرکت-های-صادرات-و-واردات
لیست-شرکت-های-صادرات-و-واردات

تولید، عرضه و صادرات مواد غذایی شامل:

تولید انواع پودر محصولات کشاورزی به صورت اسپری خشک کن در ایران جهت استفاده در کارخانه های مواد غذایی از جمله کارخانه های شیرینی سازی و شکلات سازی، پفک، چیپس،  بسته بندی ماکارونی و سس. تاسیس قسمت تولید عصاره گیاهان دارویی و قرص زعفران برای اولین بار در ایران در این شرکت انجام شده است.

 • شهد طلایی

شرکت تولیدی شهد طلایی که در زمینه محصولات سنتی حضور دارند در زمینه تولیدکننده مواد غذایی و صادرات آن  شامل:  رب خرما، شیره توت و فروش شیره خرما و تولید کننده انواع سس ها و آب میوه ها، فروش و صادرات رب انار در بسته بندی های 20 گرم تا 250 کیلوگرم و صادرات شیره انگور از وزن 20 گرم تا 250 کیلوگرم را در بسته بندی های شکیل برای سایر کشورها صادرات میکنند.

 • شرکت سون تک توس

خوب درباره شرکت سون تک توس هم میتوان گفت این شرکت تولید کننده و صادر کننده پودر عصاره مخمر هیدرولیز شده وانواع مخمرهایی که در صنعت غذایی استفاده می شود را بر عهده دارند و جزو برندهای قدیمی و خوب کشورمان هستن.

 • شرکت بازرگانی پارس  پاسارگاد

خوب در معرفی شرکت بازرگانی پارس پاسارگاد میتوان گفت این شرکت وارد کننده محصولات نوشیدنی سالم با تکه های میوه، کنسرو ذرت و آناناس با مارک دلوس و محصولات غذایی کرن فلکس و سایر می باشد که برای سالادها و میان وعده ها جذاب میباشد را وارد میکنند.

 • شرکت بازرگانی وارداتی برزه

یکی دیگر از شرکت هایی که در زمینه واردات برنج پاکستانی و هندی، مرغ و گوشت منجمد، حبوبات، استویا و سایر می باشد شرکت بازرگانی برزه است که در زمینه حبوبات و تامین غذاهای اصلی برای وعده های اصلی زحمت میکشند.

 • شرکت رازکوفود

شرکت وارداتی زاکوفود که جزد وارد کننده  پوره میوه، دایس میوه، سبزیجات، پالپ میوه، کومپاند، کنستانتره میوه و روغن اسانس میوه می باشد و از این محصولات برای ساخت انواع آبمیوه های طبیعی و اسانس دار مورد استفاده قرار میگیرد.

 • شرکت بازرگانی وارداتی مانی خالق ایرانیان

این شرکت هم یکی از  واردکننده  کافی میکس، آلوورا، روغن کنجد و هسته انگور و نوشیدنی های انرژی زا است که جزو قدیمی ها و برند قدیمی میباشد.

 • شرکت میتاکیش

شرکت میتاکیش که دیگر معرف حضور اکثر خانواده های ایرانی میباشد این شرکت در زمینه واردات  زیتون، روغن زیتون، شکلات، چای و کاپیچینو طعم‌دار با برندهای کلاسینو و ایگل پرومیوم ، پودر قهوه کافی میکس فعالیت می کند که اکثریت عزیزان از محصولات لذت بخش وارداتی آن استفاده کرده اند.

 • شرکت آماده لذیذ

شرکت بزرگ آماده لذیذ وارد کننده انواع زیتون با هسته (سیاه، سبز)، روغن زیتون، مغز لیمو، انواع ماهی های (سالمون،کولی،تن) و پاستای فلفلی است که بیش از یک دهه در این زمینه جزو شرکت های برتر به حساب می آید.

 • شرکت بازرگانی فرزین

وارد کننده میوه خشک(استوایی، آناناس، نارگیل،انبه، طالبی، توت فرنگی) و نیز آجیل تایلندی و زنجبیل خشک حبه ای یا حلفه ای می باشد که محصولات جذاب عید و تنقلات را تامین میکند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

 1. سعیده
  سعیده ۱۰ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

  بهترین آنها شرکت قطعه بنیان آسمان است که پاسخگویی عالی در زمینه واردات کالا دارد و دارای کارت بازرگانی هستند

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۱۸ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

   با تشکر از نظر مثبت شما، واقعا تلاش تمامی عزیزان برای بهبود کار شما و بهترین شدن شما میباشد. امیدوارم که روز به روز این خدمات افزایش یابد و رضایتمندی بیشتری از سمت شما عزیزان داشته باشیم

 2. کاویان صادقی
  کاویان صادقی ۱۰ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

  شرکت قطعه بنیان آسمان دارای کارت بازرگانی و پاسخگو بودند و حداقل زمان کار شرکت انجام شد

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۱۸ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

   با تشکر از نظرتون، ما تیم حرفه ای را جهت کارهای بازرگانی شما عزیزان قرار داده ایم تا همیشه بتوانند پاسخگو باشند و به شما عزیزان در تمامی زمینه ها راهنمایی کنند و کمک کنند تا همیشه بهترین راه حل هارا پیدا کنید.

 3. سعید کرمانی
  سعید کرمانی ۱۰ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

  شرکت قطعه بنیان آسمان بهترین شرکت بازرگانی بود که بسیار عالی ، پاسخگو، کاربلد، دارای کارت بازرگانی

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۱۸ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

   با سلام و احترام، ممنون از نظر مثبت شما. بله ما تیم بزرگ و متخصصی را در زمینه صادرات و بازرگانی داریم که همیشه سعی میکنیم تا در کنار شما عزیزان باشند و به شما عزیزان همیشه راهنمایی های ویژه و خوبی داشته باشند

 4. اصل اصیل
  اصل اصیل ۱۰ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

  بهترین شرکت قطعه بنیان آسمان با سرعت مجوزها گرفته شد و کالا از گمرک ترخیص گردید بسیار عالی

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۱۸ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

   خیلی خوشحالیم که رضایت داشتید، امیدوارم همیشه از فعالیت های ما رضایت کامل را داشه باشید و هر روز این رضایتمندی بیشتر و بیشتر گردد

 5. کاویان
  کاویان ۱۰ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

  قطعه بنیان آسمان بهتربن شرکت در زمینه واردات و ترخیص . عالی سریع و کاربلد

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۱۸ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

   ممنون از نظر مثبت شما، ما سعی کرده ایم در زمینه صادرات و واردات بهترین باشیم

 6. کاویان
  کاویان ۱۰ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

  فقط قطعه بنیان آسمان عالی

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۱۸ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

   مرسی از مثبت نگری شما و رضایت از کار واردات داشته اید

 7. فاطمه احمدی
  فاطمه احمدی ۱۵ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

  شرکت قطعه بنیان آسمان بهترین شرکت در زمینه واردات و صادرات است و مشاورین با تجربه ای دارد.

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۱۸ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

   تشکر از نظر مثبتتون، واقعا سعی ما در زمینه صادرات و واردات برای بهترین شدن میباشد

 8. سالار سمیعی
  سالار سمیعی ۱۵ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

  مجوزها با حداقل زمان گرفته شد و بار کارخانه کمتر از ۱۰ روز ترخیص گردید

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۱۷ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

   خدارو شکر رضایت کامل داشتید، امیدوارم همیشه در زمینه واردات و صادرات کلی خدمات خوب بتونیم خدمتتون ارائه کنیم

 9. مهدی
  مهدی ۱۶ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

  عالی شرکت قطعه بنیان آسمان سریع

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۱۷ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

   لطف دارید، تمام سعی ما بر بهترین بودن براش شما عزیزان در زمینه واردات و صادرات میباشد

 10. خدا
  خدا ۱۶ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

  بسیار عالی و پرسنل کار راه انداز

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۱۷ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

   با تشکر از نظر خوبتان

 11. هدا
  هدا ۱۶ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

  بسیار عالی و پرسنل کار راه انداز

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۱۷ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

   با سلام و تشکر از نظر خوبتان، ما سعی میکنیم که در بتونیم بیشترین رضایتمندی را از مشتریانمان داشته باشیم

 12. مهدی
  مهدی ۱۷ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

  شرکت قطعه بنیان آسمان
  مرحبا به تخصص تون ممنون

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۱۸ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

   با تشکر از شما، خیلی خوشحالیم که از خدمات صادرات و واردات ما رضایت کافی را داشتین

 13. مرضیه
  مرضیه ۲۷ تیر ۱۴۰۲ پاسخ

  پرسمل کارآزموده شرکت قطعه بنیان

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۴ مرداد ۱۴۰۲ پاسخ

   ممنون از نظر مثبت شما
   سعی میکنیم در کنار شما مشتریان عزیز همیشه بهترین باشیم

 14. مهدي عادلي
  مهدي عادلي ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ پاسخ

  با سلام و درود در زمینه واردات خودرو های کارکرده برای جانبازان کدوم شرکت بهتره و شخص خود بنده میتونم کارهارو انحام بدم بدون این شرکت ها و کدام کشور بهتره برای وارد کردن یه خودرو برای مصرف شخصی خودم اهل آذربایجان غربی هستم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ پاسخ

   با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی
   ببینید در زمینه واردات خودروهای کارکرده باید زحمت بکشید و با چند شرکتی که در بالا ما معرفی کرده ایم تماس حاصل نمایید تا ببینید کدام یک به بهترین شکل این کار را برای شما انجام میدهند همکاری نمایید.
   با تشکر

 15. شیوا امینی
  شیوا امینی ۷ آبان ۱۴۰۲ پاسخ

  با شکر از وب سایت بسیار خوبتان
  ما با شرکت هایی که معرفی کردین در حال همکاری هستیم، واقعا کارشون بی نظیره. خیلی امن هستند.
  مرسی که مارا کمک کردین.
  برای واردات ما با شرکت بازرگانی گزدرازی همکاری کردیم که خیلی نتایج خوبی دریافت کردیم.
  بابت تمامی معرفی خوبتان ممنون

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۳۰ آذر ۱۴۰۲ پاسخ

   با تشکر از شما دوست گرامی بابت نظر مثبتتون، واقعا تمام هدف ما ارائه بهترین راه کارها و معرفی بهترین شرکت ها در حوزه واردات و صادرات میباشد و خیلی خرسندیم که تا به امروز دوستان زیادی مانند شما رضایت داشتن و با تماسهایی که گرفته شده با ما و رضایتمندی هایی را که ما پرسجو کردیم رضایت کاملی داشتند.

 16. محمد کردار
  محمد کردار ۱۶ آبان ۱۴۰۲ پاسخ

  ممنون از معرفی بسیار خوبتان، واقعا با معرفی وب سایت شما ما توانستیم با شرکت ها قوی در حوزه واردات و صادرات آشنا بشیم و همکاری کنیم.
  واقعا سپاسگذاریم، مرسی از شما

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۱۹ آذر ۱۴۰۲ پاسخ

   خواهش میکنم، هدف تیم اصناف شهر هم نشان دادن بهترین شرکت ها برای همکاری با شما عزیزان در تمامی برندها میباشد و خوشحال هستیم که توانسته اید در زمینه صادرات بهترین شکرت خود را پیدا نمایید.

 17. نازنین احمدی
  نازنین احمدی ۱۰ آذر ۱۴۰۲ پاسخ

  احسنت عالی بود

 18. zhina
  zhina ۱۵ آذر ۱۴۰۲ پاسخ

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۱۹ آذر ۱۴۰۲ پاسخ

   این باعث خوشحالی ماست و از شما بابت این که مارا انتخاب خود میدانید سپاسگذاریم

 19. پارسا پارسانیا
  پارسا پارسانیا ۲ بهمن ۱۴۰۲ پاسخ

  به نام خدا
  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت بزرگواران محترم بنده پارسانیا هستم در این همه شرگت تجاری بنظر من شرگت تجاری اپ تاپ های استوک از همه بهتره

 20. رضا کیاپاشا
  رضا کیاپاشا ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ پاسخ

  سلام
  شرکت TPG هستیم در زمینه صادرات و واردات فعالیت خود را از ۲۰ سال پیش شروع کردیم شرکت TPG در سرعت دقت و امنیت به شهرت رسید. ممنون که ما رو معرفی می کنید.

 21. فاطمه
  فاطمه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ پاسخ

  سلام وقتتون بخیر
  من کارم تولید کیف های چرمی هست البته دست دوز میخواستم کارمو صادر کنم ولی هیچ تجربه ای ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ پاسخ

   دوست عزیز و گرامی باید لطف بفرمایید حتما با شرکت هایی که کار صادرات را انجام میدهند هماهنگی بفرمایید و در لیست بالا نام و اسامی شرکت ها گنجانده شده است که بتوانید محصولات خود را به خارج از کشور ارسال بفرمایید تا بتوانند برای شما کارهای فروش و بازار شما را پیدا کنند.

 22. محسن
  محسن ۸ فروردین ۱۴۰۳ پاسخ

  سلام و عرض ادب. من میخواستم یه جنسی رو از چین وارد کنم. کار با سایت علی بابا رو بلد نیستم، آیا شما میتونید کمکی بهم بکنید ؟

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ پاسخ

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی
   جهت کار با سایت علی بابا باید لطف بفرمایید از خدمات وب سایتهایی که خرید را انجام میدهند و مجوز قانونی دارند جهت واردات هماهنگی های لازمه را انجام دهید و سپس خرید بزنید.
   معمولا به این صورت میباشد که شما محصول بهشون اعلام میکنید به همراه مشخصات و یا یک محصول را با اکانت خود خریداری میکنید و اطلاعات اکانت را به وب سایت های واسط میدهید و آنها برای شما تکمیل خرید انجام میدهند.

 23. معصوم
  معصوم ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ پاسخ

  محتوا خوبی بود

 24. اشکان علیوند
  اشکان علیوند ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ پاسخ

  سلام میتونید منو راهنمایی کنید من خرید از چین دارم فقط به یک شرکت میخوام اعتماد کنم وبخش حمل و نقل هوایی بهشون بسپارم میخوام حداکثر ۲۰ روز کاری اجناسم از موقع تحویل بدون مشکل ترخیص و بازرسی و… بدستم برسد میشه راهنمایی کنید بهتربن شرکت از نظر شما کدام هست و اتلاف بازه تحویل کالا ندارد ممنون

  1. modiran
   modiran ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ پاسخ

   با سلام دوست عزیز من، شما بهتره از شماره هایی که بر روی صفحه درج شده است استفاده نمایید و تماس حاصل کنید، میتوانید حضورا شرکت هارا بازدید کنید و به صورت شخصی اعتبار سنجی انجام دهید.
   به عنوان مثال:
   ازشون میتوانید مدارک شرکت و یا میزان سابقه کاری، تیم های همکاری هاشون و بسیاری از موارد دیگر را بررسی نمایید که بتوانید اطمینان حاصل نمایید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *