اصناف شهر
اصناف شهر
10-تا-از-بهترین-کلینیک-های-زیبایی-در-فرمانیه

10 تا از بهترین کلینیک های زیبایی در فرمانیه

10 تا از بهترین کلینیک های زیبایی در فرمانیه

گاهی اوقات زیادی دامنه انتخاب خیلی هم خوب نیست. مثلا یک مورد آن انتخاب بهترین کلینیک های زیبایی است. در منطقه فرمانیه تهران تعداد زیادی از این کلینیک های زیبایی فعال هستند و شما نمی دانید.
بهترین آن ها کدام یکی هستند. در این مقاله با وسواس و دقت نظر خاصی بهترین کلینیک های زیبایی فرمانیه را گلچین نموده ایم تا شما بهترین خدمات زیبایی را با مناسب ترین قیمت ها دریافت نمایید.

زیبایی جذابیت خاصی دارد و همه افراد دوست دارند چهره زیباتری داشته باشند. کلینیک های زیبایی امروزه یکی از شلوغ ترین مراکز خدمات شهری هستند که طیف زیادی از خانم ها را جذب خود نموده اند.

سابقه و تجربه کاری قطعا مهمترین نکته در انتخاب بهترین کلینیک های زیبایی است. شنیدن نظرات مراجعین این کلینیک ها نیز می تواند در تصمیم گیری بهتر به شما کمک کند.
با در نظر گرفتن تمامی این عوامل بهترین کلینیک های زیبایی فرمانیه را انتخاب کرده ایم تا بهترین کیفیت خدمات زیبایی را دریافت نمایید.

 

 دکتر رضا بیگدلی 

کلینیک زیبایی دکتر رضا بیگدلی با جمعی از بهترین متخصصین زیبایی متنوع ترین خدمات زیبایی را با بالاترین استاندارد ها ارائه می نماید.
برای هر خدمت زیبایی جدیدترین و به روز ترین متد های زیبایی را انتخاب می کنیم تا در نهایت از نتیجه نهایی کار رضایت داشته باشید و مشکل پوستی شما به بهترین شکل ممکن برطرف شده باشد.

تجهیزات زیبایی پیشرفته نیز در نتیجه عالی خیلی موثر است به همین خاطر در این کلینیک زیبایی از مجهزترین دستگاه ها و ابزار های به روز استفاده شده است.
تا بهترین ها را برای بیماران خود انجام بدهیم. رضایت حداکثری مراجعین تایید کننده موفقیت ما در این مسیر زیبا بوده است. لبخند رضایت هر بیمار از نتیجه کار مشوق ما برای ادامه این راه زیبا است.

 

بهترین خدمات زیبایی ارائه شده در کلینک دکتر رضا بیگدلی

در این کلینک زیبایی با جمعی از متخصین حرفه ای بهترین های زیبایی را انجام می دهیم. این خدمات متنوع را با کیفیت بالا و قیمت های مناسب برای بیماران خود انجام می دهیم.
از ابتدای ترین خدمات زیبایی که در اکثر کلینیک های زیبایی ارائه می شود می توان به لیزر موهای زائد اشاره نمود.

در کلینیک زیبایی دکتر بیگدلی با بهترین دستگاه های به روز اروپایی و امریکایی بهترین خدمات لیزر را برای مراجعین عزیز خود انجام می دهیم.
بسته به دستگاه انتخابی و پوست بیمار بهترین درجه های لیزر را انتخاب می کنیم تا در کوتاه ترین بازه زمانی تمامی موهای زائد شما حذف شود.

بهترین کیفیت بوتاکس، فیلرهای زیبایی را با استفاد از مواد با کیفیت و استاندارد انجام می دهیم تا شاهد زیباترین چهره خود در آینه باشید.
خوشحالیم از اینکه شما زیباترین چهره خود را بدون چروک می بینید. سلامتی و زیبایی مهمترین نعمت های خدادای هستند، در انتخاب بهترین کلینیک های زیبایی بیشترین دقت را داشته باشید.

دوست دارید کمی فرم بینی بهتری داشته باشید؟
ولی از روش های جراحی و نتیجه آن ها هراس دارید؟

بهترین پزشکان متخصص کلینیک زیبایی دکتر بیگدلی فرم بینی شما را با روش های بدون جراحی اصلاح می کنند.
بهترین تجربه شما از کارهای زیبایی بینی را بدون عوارض جراحی از این کلینیک زیبایی رقم خواهیم زد. اولویت اول ما سلامتی و سپس زیبایی ظاهری شما عزیزان است.

 دکتر رضا-بیگدلی 
دکتر رضا-بیگدلی

راه های ارتباط با دکتر رضا بیدگلی

تماس:

۰۲۱۲۲۲۹۱۵۲۲ 

۰۹۱۲۸۱۰۵۱۱۳

 

 

مطب زیبایی دکتربیوتی  

درست است که در مطب زیبایی دکتر بیوتی تمامی خدمات زیبایی به بیماران عزیز ارائه می شود ولی در هر مطب یک یا چند خدمات زیبایی خیلی خاص تر و حرفه ای تر انجام می شود.
علت این خاص بودن نیز ناشی از متخصصین حرفه ای آن مرکز و وجود دستگاه های پیشرفته و مجهز است.

خدمات هایفوتراپی این مطب زیبایی در حد خیلی حرفه ای و خاص است،
از پیشرفته ترین تجهیزات زیبایی و آخرین متدهای هایفوتراپی بر طبق بالاترین استانداردهای به روز کشورهای اروپایی بهترین خدمات را به بیماران خود ارائه می کنیم.

هایفوتراپی یکی از پر کاربردترین روش ای زیبایی برای جوانسازی و برطرف نمودن کلیه چین و چروک ها است.
این متد برای جوانسازی صورت، واژن، پلک، گردن، غبغب و شکم عالی و موثر است. بهترین خدمات جوان سازی با هایفوتراپی را در این مطب زیبایی دریافت خواهید نمود.

احساس می کنید اگر کمی صورت شما چاق تر و توپوتر بود خیلی چهره زیباتری داشتید؟
به خاطر لاغری و کاهش وزن صورت شما نیز خیلی لاغر شده است؟
به دنبال بهترین روش برای حجم سازی صورت و پر کردن جا های خالی صورتتان هستید؟

پزشکان متخصص مطب زیبای دکتر بیوتی با تزریق چربی در نواحی لازم صورت این کار زیبای را به عالی تری و طبیعی ترین شکل ممکن برای شا عزیزان انجام خواهند داد.
به قدری در این زمینه زیبایی حرفه ای و با تجربه هستیم که به راحتی رضایت حداکثری شما را جلب خواهیم نمود. این اندازه از اطمینان به علت تجربه های موفق قبلی و رضایت حداکثری بیمارانمان بوده است.

 

راه های ارتباط با مطب زیبایی دکتر بیوتی

تماس: 09921800069

مطب-زیبایی-دکتربیوتی  
مطب-زیبایی-دکتربیوتی

 

کلینیک پوست مو و جراحی زیبایی رز طلایی

شاید پیش خود سوال بپرسید علت برتری کلینیک زیبایی رز طلایی چیست و چرا ما باید این مجموعه را به عنوان بهترین های زیبای به شما عزیزان معرفی نماییم.
اگر بخواهیم به طور خلاصه به دلایل برتری این کلینیک زیبایی بپردازیم می توانیم از موادر زیر نام ببریم:

 • کادر تخصصی و حرفه ای
 • تجربه بالا در تمامی زمینه های زیبایی
 • مشاوره های تخصصی
 • استفاده از بهترین مواد برند با کیفیت
 • رضایت حداکثری مراجعین قدیمی
 • قیمت ها و تعرفه های مناسب قیمتی
 • خدمات متنوع و گسترده زیبایی
 • تجهیزات مدرن و به روز

حذف موهای زائد بدن دغدغه همیشگی خانم ها و آقایان است.
امروزه به لطف پیشرفت های تکنولوژی حذف موهای زائد خیلی راحت تر شده است و با چند جلسه لیزر درمانی می توان رشد این موها را کنترل نمود.

نکته مهم انتخاب بهترین کلینیک های زیبایی است که با استفاده از دستگاه های موثر و طول موج کارا بهترین جواب را برای شما در کوتاه ترین بازه زمانی داشته باشند.
در کلینیک زیبایی رز طلایی با استفاده از بهترین دستگاه های به روز خدمات لیزر موهای زائد برای مراجعین عزیز انجام می شود و در کمترین تعداد جلسات بهترین نتایج را خواهید گرفت.

اگر برای حذف چین و چروک های صورت خود به دنبال موثرترین روش ها هستید متخصصین کلینیک زیبایی رز طلایی بوتاکس و تزریق ژل را پیشنهاد می دهند.
متخصصین این مرکز با استفاده از بهترین مواد زیبایی کار افزایش حجم و کاهش چروک های صورت را به عالی ترین شکل ممکن انجام می دهند.

 

راه های ارتباط با کلینیک پوست و مو، جراحی زیبایی رز طلایی

تماس: 02122283000

 

کلینیک-پوست-مو-و-جراحی-زیبایی-رز-طلایی
کلینیک-پوست-مو-و-جراحی-زیبایی-رز-طلایی

کلینیک زیبایی گلدن رویال

اگر به دنبال بهترین کلینیک زیبای برای تزریق چربی در بعضی از اندام های خاص بدن خود هستید گلدن رویال بهترین است. متخصصین حرفه ای و با تجربه این کلینیک بهترین خدمات تزریق چربی را برای شما انجام خواهند داد.

از آن جا که در این تخصص حرفه ای هستیم خدمات خود را به شرط رضایت و تضمینی انجام می دهیم. چون در این روش بیشتر از چربی های بدن خود شخص استفاده می شود خطرات و عوارض کمتری در شما ایجاد خواهد کرد.

این مجموعه ز یبایی جزو معدود مراکز زیبایی تهران است که بیش از 30 خدمات زیبایی را با بالاترین سطح کیفی ارائه می کند. این قدر تنوع در خدمات نشان از تخصصی بودن و کار تیمی قوی این کلینیک زیبایی است.

احساس می کنید صورت شما کمی چروک دارد؟ از روش های جراحی و تهاجمی ترس دارید؟
یا درست تر بگوییم که از عوارض این روش  های تهاجمی نگران هستید؟
در کلینیک زیبایی گلدن رویال با استفاده از روش لیفت با نخ تمامی این چروک ها را برطرف خواهیم کرد.
از آن جا که این روش غیر تهاجمی است و این نخ ها به مرور جذب بدن می شوند هیچ نگرانی از بابت انتخاب این روش نداشته باشید.

اگر به دنبال بهترین کلینیک زیبایی برای فرم دهی عالی به لب های خود هستید کلینیک زیبایی گلدن رویال بهترین خدمات را با مناسب ترین تعرفه های قیمتی ارائه می کند.
بسیاری از بیماران به علت کیفیت مواد مصرفی و نحوه عالی کار از خدمات حجم دهی لب این مجموعه زیبایی بیشترین رضایتمندی را دارند که خود این مطلب گواه تخصصص بودن خدمات این مجموعه زیبایی است.

 

راه های ارتباط با کلینیک زیبایی گلدن رویال 

تماس: 02126122082

 

کلینیک-زیبایی-گلدن-رویال
کلینیک-زیبایی-گلدن-رویال

کلینیک زیبایی پری سیما

کلینیک زیبایی پری سیما با سال ها تجربه و متخصصین حرفه ای خود بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.
در این کلینیک هر آن چیزی که برای بیماران اولویت دارد را در بالاترین درجه ها رعایت نموده و بهترین خدمات ارائه می شود.

تنوع خدمات زیبایی این مرکز نظرات مثبت بیماران را جلب نموده است، به طوری که برای دریافت خدمات زیبایی مختلف نیازی به مراجعه به کلینیک های مختلف ندارید.
تمامی خدمات را در یک مجموعه واحد دریافت خواهید کرد. کیفیت کلیه این خدمات در سطح بالا و عالی است و تمامی بیماران از کلیه این خدمات رضایت دارند.

از مزیت های روش کربوکسی تراپی برای انجام کارهای زیبایی اطلاعاتی دارید؟
در کلینیک تخصصی زیبایی پری سیما برای رفع چروک ها، اسکارها و جای جوش از تکنیک عالی کربوکسی تراپی استفاده می شود.
اصل این تکنیک در تزریق دی اکسید کربن است، به این طریق گردش خون در ناحیه مورد نظر افزایش پیدا کرده و به این طریق میزان رشد و تکثیر سلول ها در این ناحیه بیشتر می شود.

نتیجه نهایی کار جایگزینی سلول های جدید به جای سلول های مرده، زخمی و آسیب دیده است. با انتخاب این کلینیک زیبایی و این متد بهترین و درخشان ترین صورت را خواهید داشت.

 

کلینیک-زیبایی-پری-سیما
کلینیک-زیبایی-پری-سیما

 

کلینیک زیبایی ونیز

میل به زیبایی و یا زیبایی بیشتر در همه افراد بشر وجود دارد. امروزه بسیاری از افراد برای زیبایی و جذابیت بیشتر حاضرند هزینه های زیادی را بپردازند.
حالا که برای زیبایی بیشتر هزینه های زیادی را محتمل می شوید چه بهتر است که حرفه ای ترین پزشکان متخصص را انتخاب نمایید تا در نهایت از نتیجه کار بیشترین رضایت را داشته باشید.

به علت سود عالی این حرفه بسیاری از افراد بی تجربه و غیر حرفه ای وارد این حوزه شده و خدمات ضعیفی را به بیماران ارائه می نمایند.
کلینیک زیبایی ونیز از نظر وجود متخصصین حرفه ای و دستگاه های به روز بهترین خدمات زیبایی را برای شما عزیزان انجام خواهد داد.
برای تست هر مرکز زیبایی بهتر است ابتدا یک خدمت زیبایی را در آن مرکز به صورت تستی انجام بدهید و در صورت رضایت کارهای زیبایی اصلی خود را در آن مجموعه زیبای انجام بدهید.
تیم حرفه ای و مسئولیت پذیر این کلینیک زیبایی بهترین ها را برای شما عزیزان انجام خواهد داد.

 با افزایش سن و گذر سال ها احساس می کنید کمی افتادگی پلک دارید؟
این موضوع کمی شما را ناراحت کرده است؟
علاوه بر کاهش زیبایی ظاهری چشم ها احساس می کنید افتادگی پلک روی قدرت بینایی شما نیز تاثیرات منفی گذاشته است؟
با انجام عمل جراحی بلفاروپلاستی با لیزر این پایین افتادگی پلک شما را به عالی ترین شکل ممکن درمان خواهیم نمود.

تخصص پزشکان در انجام این مدل تکنیک های زیبایی خیلی مهم است و بی تجربه بودن افراد مشکلات بعد از عمل بسیاری را ایجاد خواهد کرد.
با انتخاب بهترین کلینیک های زیبایی به عالی ترین شکل ممکن بلفاروپلاستی را انجام خواهید داد.

 

کلینیک-زیبایی-ونیز
کلینیک-زیبایی-ونیز

 

کلینیک زیبایی مرسی

کلینیک زیبایی مرسی با بیش از ده متخصص زیبایی و پیشرفته ترین دستگاه ها و ابزارهای به روز بهترین خدمات زیبای را به شما ارائه خواهند نمود.
تنوع خدمات زیبایی و بیشترین تعداد پزشک متخصص شما را از انتخاب این مجموعه راضی خواهد کرد.

در عمل به شما عزیزان ثابت خواهیم نمود که بهترین ها را انتخاب کرده اید و بهترین خدمات را دریافت خواهید نمود.
در این مرکز زیبایی تمامی خدمات لیزر، هایفوتراپی، تزریق ژل، بوتاکس، لاغری موضعی ، مزوتراپی و میکرونیدلینگ با بهترین سطح کیفی انجام می شود.

ریزش مو و کم پشتی یکی از مهمترین دغدغه های زیبایی افراد است.
ریزش موی شما ارثی است و این موضوع در خانواده شما همه گیر است؟
به دنبال بهترین کلینیک زیبایی و پزشکان متخصص برای حل این مشکل خود هستید؟
رشد مو و جایگزینی مو های دست رفته تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد و اعتماد به نفس افراد را به مقدار زیادی افزایش می دهد.

در کلینیک زیبایی مرسی با استفاه از جدیدترین متد های به روز علم پزشکی کاشت مو را برای بیماران خود انجام می دهیم.
به علت کیفیت بالای کار های انجام شده درصد زیادی از مراجعین از خدمات کاشت موی این کلینیک رضایت دارند.

علاوه بر کاشت مو کاشت ابرو نیز با بهترین کیفیت و طبیعی ترین حالت ممکن در کلینیک زیبایی مرسی انجام می شود.
حجم و شکل نهایی ابرو بر طبق نظر و سلیقه مشتری انجام می شود.
در جلسات مشاوره و طراحی بهترین پیشنهاد های فرم و قالب ابرو داده می شود تا کار های طراحی دقیقا مطابق نظر بیمار انجام شود.

ظرافت و دقت در حین کار جراحی زیباترین حالت ابروهای طبیعی را برای شما به همراه خواهد داشت.
در پایان کار نیز تمامی نکات مراقبتی از ابروهای کاشت شده را به طور کامل و جامع اموزش می دهیم تا حالت ابروهای زیبای خود را در طول سال های بیشتری بدون کوچکترین تغییراتی ماندگار ببینید.

 

 

کلینیک شن های نقره ای

کلینیک شن های نقره ای با وجو متخصصین حرفه ای و مجهزترین دستگاه های زیبایی بهترین خدمات را به شما ارئه خواهد نمود.
تجربه، دقت عمل، مسئولیت پذیری، صبر و حوصله تیم پزشکی و دستیاریان این مجموعه را در میان سایر کلینیک های زیبایی ممتاز نموده است.

لکه های پوستی مشکل بسیاری از مراجعه کننده های کلینیک های زیبایی است. تشخیص دقیق مشکل و انتخاب تکنیک مناسب بهترین نتایج درمانی را به همراه خواهد داشت.
انتخاب متد های نامناسب علاوه بر هدر رفت زمان هزینه های زیادی را برای مراجعین به همراه خواهد داشت.
در کلینیک زیبایی شن های نقره ای بهترین متخصصین حرفه ای درمانگر لکه های پوستی را گلچین نموده ایم تا در کمترین جلسات درمانی و با کمترین هزینه ها مشکلات پوستی بیماران را حل نماییم.

بسیاری از بیماران از درمان لکه های پوستی آفتاب سوختگی و بارداری این مجوعه بهترین نتیجه های ممکن را گرفته اند.
در جلسات مشاوره بهترین راهنمایی های تخصصی را از تیم حرفه ای این کلینیک دریافت خواهید کرد.

لکه ها و اسکارهای ناشی از جوش نیز با بهترین روش ها در این کلینیک زیبایی قابل درمان است.
هیچ نگرانی از بابت جای فرورفتگی جوش های قدیمی صورت خود نداشته باشید، متخصصین ما از جدیدترین روش ها و متد های به روز دنیا برای حل این مشکل شما استفاده خواهند نمود.

 

کلینیک زیبایی اشکان

بسیار از مردم منطقه فرمانیه کلینیک زیبای اشکان را بهترین کلینیک زیبایی در این منطقه تهران می دانند.
تنوع و کیفیت بالای خدمات زیبایی این مجموعه توانسته است رضایت بسیاری از مراجعین را جلب نماید.
هر مراجعی که برای انجام یک خدمت زیبایی به این کلینیک مراجعه نموده است مشتری همیشگی آن ها شده است، زیرا نتیجه اعتماد و اطمینان به کار های این کلینیک را به چشم خود دیده اند.

علاقه هستید که صورت خود را جوانسازی کنید؟ احساس می کنید با گذر زمان پوست صورت شما به سفتی سابق نیست و کمی شل شده است.
چین و چروک های بیشتری روی صورت شما مخصوصا در زمان لبخند زدن دیده می شود؟

اصطلاحات و تکنیک های زیادی را در مورد روش های جوانسازی صورت شنیده اید ولی چون این عبارات تخصصی هستند اطلاعاتی در این زمینه ندارید؟
با انتخاب کلینیک زیبایی اشکان در جلسات ابتدایی مشاوره ابتدا هدف شما را از مراجعه به این کلینیک جویا شده و در ادامه بهترین روش های درمانی عالی را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

متدهای متنوع در کلینیک 

در این کلینیک زیبایی از متدهای متنوعی برای جوانسازی پوست استفاده می شود، از معمول ترین این روش ها می توان به فوتونا و هایفوتراپی اشاره نمود.
اینکه برای جوابدهی عالی بهتر است شما از کدام یکی از این دو تکنیک استفاده نمایید را به پزشکان متخصص ما بسپارید،
با انجام کار های تخصصی زیباترین کارهای جوان سازی را برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.
به قدری در تکنیک های زیبایی حرفه ای و با تجربه هستیم که از همین ابتدای کار و قبل از شروع کار به شما قول خواهیم داد که از نتیجه نهایی کار رضایت صد درصدی خواهید داشت.

روش های زیادی را برای لاغری و تناسب اندام امتحان کرده اید ولی به نتیجه دلخواه خود نرسیده اید؟
پزشکان متخصص این کلینیک زیبای به شما قول خواهند داد که از پیشرفته ترین متد ها و دستگاه ها به روز استفاده نمایند تا عالی ترین کار را برای شما انجام بدهند.

رضایت بسیاری از مشتریان این مجموعه زیبایی از کار های لاغری لیپوماتیک ما بیشترین اطمینان را به شما خواهد داد که شما نیز با انجام این تکنیک به تناسب اندام عالی خود دست پیدا خواهید کرد.

 

کلینیک زیبایی چهره نگار

علاقه مندید تناسب چهره و هماهنگی بیشتری میان اعضای صورتتان دیده شود؟
طرفدار مدلینگ چهره هستید؟
از زاویه سازی چهره خیلی خوشتان می آید؟
به دنبال بهترین متخصصین حرفه ای و خوش نام ترین کلینیک های زیبایی برای انجام این کار هستید؟

کلینیک زیبایی چهره نگار در انجام مدلینگ چهره خیلی حرفه ای و کار بلد است و حرفی برای گفتن در این زمینه تخصصی دارد.
با انتخاب بهترین ها از نتیجه نهایی کار از ابتدا مطمئن خواهید بود.

زیر چشم های شما از ابتدا سیاه و گود بوده است.
به فکر بهترین تکنیک های زیبایی برای درمان این مشکل صورت خود هستید؟
متخصصین کلینیک زیبایی چهره نگار بسته به شرایط شما بهترین روش های موثر را پیشنهاد خواهند داد.

چهره نگار ازچه متد هایی بهره مندی میکند

در انتخاب متد و انجام آن تمامی نکات لازم را با دقت فراوان انجام می دهیم تا در نهایت بهترین نتایج درمانی را شاهد باشید.
در انتخاب بهترین روش ها از کم خطر ترین و کم عوارض ترین راه ها استفاده می کیم تا با حفظ سلامتی زیبایی بیشتر را به شما عزیزان هدیه بدهیم.
تزریق فیلر زیر چشم یکی از بهترین روش های موثر برای اکثر بیمارن بوده است و تمامی بیماران از انجام این تکنیک در کلینیک رضایت کامل داشته اند.

بهترین خدمات زیبایی و مراقبتی پوستی را از چهره نگار دریافت خواهید نمود.
با سال ها تجربه و استفاده از متخصصین با تجربه به شما ثابت خواهیم نمود که بهترین کیفیت خدمات فیشیال را از این مجموعه زیبایی دریافت خواهید نمود.

یکی از خدمات عالی دیگر این مجموعه حذف دائمی انواع تتوهای قدیمی است. از موثرترین روش های موفقیت آمیز برای برطرف نمودن انواع تتو های قدیمی استفاده خواهیم کرد.
به قدری این کار را حرفه ای و تمیز انجام می دهیم که از نتیجه نهایی کار شگفت زده خواهید شد. آری این است نتیجه اعتماد به حرفه ای ها و تیم های با تجربه.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

 1. ساناز شکری
  ساناز شکری ۱۱ دی ۱۴۰۲ پاسخ

  واقعا مرسی بابت خدمات بسیار خوب و بی نظیرتان که کمک کردین تا ما بتوانیم بهترین کلینیک زیبایی در فرمانیه تهران را انتخاب کنیم.
  ما و خانواده بهترین هارا در معرفی شما انتخاب کردیم.
  واقعا وب سایت قابل اعتمادی دارید و تمامی دوستانی را که شما معرفی کردید همگی از بهترین ها بوده اند.
  مرسی از معرفی خوبتان

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *