اصناف شهر
اصناف شهر
لیست-10-تا-از-بهترین-تعمیرگاه-های-گیربکس-اتوماتیک-در-تهران

لیست 10 تا از بهترین تعمیرگاه های گیربکس اتوماتیک در تهران

لیست 10 تا از بهترین تعمیرگاه های گیربکس اتوماتیک در تهران

در ادامه مطلب به معرفی لیست 10 تا از بهترین تعمیرگاه های گیربکس اتوماتیک در تهران می پردازیم. تمامی این مراکز ملاک های بهترین تعمیرگاه را کسب کرده اند و همگی بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می کنند.

 

تعمیر گیربکس اتوماتیک

از خودروهای چینی به علت سطح کیفی و قیمت های مناسب در داخل کشور استقبال خوبی شده است. گیربکس خوروهای چینی عموما از نوع CVT،AMT  ساخته می شوند. تعمیرکاران حرفه ای این مجموعه به علت تجربه بالای کاری تعمیرات این دو مدل گیربکس، بهترین خدمات را به مشتریان خودروهای چینی ارائه می کنند. با انتخاب این مجموعه نگران نبودن قطعات خاص این مدل گیربکس ها نباشید، ما از بهترین کیفیت قطعات برای انجام کارهای تعمیرات خودروهای خارجی شما استفاده می کنیم.

تعمیر-گیربکس-اتوماتیک
تعمیر-گیربکس-اتوماتیک

مجموعه تخصصی تعمیرکار در هروی

در مجموعه تخصصی تعمیرکارهروی کلیه خدمات نگه داری، تعمیر، سرویس های دوره ای و عرضه انواع گیربکس ها با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها انجام می شود. ایرداتی در ماشین خود می بینید ولی مطمئن نیستید که از گیربکس شما می باشد؟ با مراجعه حضوری به تعمیرگاه کارشناسان ما به صورت رایگان کارهای مشاوره و چکاپ خودرو را انجام خواهند داد. در صورت تشخیص خرابی قسمتی از گیربکس، میزان خسارت و برآورد تقریبی هزینه را به شما اعلام خواهیم کرد. در صورت تایید شما کارهای تعمیرات اساسی در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت انجام خواهند شد.

مجموعه-تخصصی-تعمیرکار-در-هروی
مجموعه-تخصصی-تعمیرکار-در-هروی

گیربکس کار ایرانیان در شهرک آزمایش

تیم حرفه ای گیربکس کار ایرانیان با بیش از 15 سال سابقه تخصصی در زمینه تعمیرات تخصصی گیربکس های اتومات خودروهای وارداتی بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می کند. تیم حرفه ای، تجهیزات و دستگاه های تخصصی پیشرفته  این مرکز تعمیراتی به انجام کارهای تعمیرات گیربکس شما سرعت و دقت بیشتری می بخشد. گیربکس های اتومات ماشین های وارداتی نسبت به گیربکس های داخلی پیچیدگی بیشتری دارند، با جمع آوری بهترین تعمیرکاران حرفه ای بهترین خدمات را به شما ارائه خواهیم کرد.

گیربکس-کار-ایرانیان-در-شهرک-آزمایش
گیربکس-کار-ایرانیان-در-شهرک-آزمایش

گیربکس اتوماتیک مستر دیاگ (ژورا)

 تعویض روغن گیربکس و شستشوی گیربکس اتومات شما را با بهترین کیفیت و استفاده از بهترین مواد برند و دستگاه های مجهز انجام خواهیم داد. از بهترین فیلترهای گیربکس درجه یک برای تعویض فیلترهای قبلی استفاده خواهیم کرد. اگر چراغ چک گیربکس شما روشن شده است با شماره های تعمیرگاه مستر دیاگ تماس بگیرید و بهترین راهنمایی اولیه را دریافت کنید. در سریع ترین زمان ممکن خودروی خود را به تعمیرگاه بیاورید تا همکاران ما علت یابی مشکل را به صورت اصولی و دقیق برای شما انجام بدهند.

گیربکس-اتوماتیک-مستر-دیاگ-(ژورا)
گیربکس-اتوماتیک-مستر-دیاگ-(ژورا)

گیربکس اتوماتیک و تعمیرگاه تخصصی آلفا در میدان پونک

اگر هر کدام از علائم زیر را در ماشین خود مشاهده کردید برای رفع ایراد به تعمیرگاه مراجعه نمایید: یکی از مهمترین نشانه های خرابی گیربکس گاز هرز در حین حرکت می باشد. اگر تعویض دنده ها به سختی انجام میشود حتما مشکلی اساسی در قطعه ای وجود دارد. بنابراین عدم تعویض راحت دنده ها را جدی بگیرید. توجه به همین نکات ساده باعث می شود گیربکس شما با کمترین هزینه های تعمیرات بیشترین طول عمر مفید را در طول زمان داشته باشد.

عدم توقف خودرو در حالت پی نشانه مهم دیگری از احتمال خرابی گیربکس می باشد. با مشاهده هر کدام از علائم بالا با مراجعه زود هنگام، تعمیرکاران ماهر ما بهترین کیفیت کارهای تعمیرات را با مناسب ترین قیمت ها برای شما انجام خواهند داد.

گیربکس-اتوماتیک-و-تعمیرگاه-تخصصی-آلفا-در-میدان-پونک
گیربکس-اتوماتیک-و-تعمیرگاه-تخصصی-آلفا-در-میدان-پونک

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک سیام در تهرانپارس غربی

گیربکس بعد از موتور مهم ترین قطعه در خودروی شما می باشد. بنابراین با انجام سرویس های دوره ای مانند تعویض روغن و فیلتر به افزایش کارایی آن کمک زیادی خواهید کرد. برای اینکه همیشه کمترین هزینه های ممکن را برای تعمیر و نگه داری گیربکس خود بپردازید، به نشانه های احتمال خرابی گیربکس مانند بوی نشتی روغن و سختی تعویض دنده توجه زیادی داشته باشید. در این مجموعه تعمیرگاهی کلیه خدمات تعمیرات گیربکس های اتومات با بیشترین خدمات پس از فروش و گارانتی های یک ساله انجام می شود.

 

تهران گیربکس هم به عنوان لیست 10 تا از بهترین تعمیرگاه های گیربکس اتوماتیک در تهران

در این مجموعه تعمیرات گیربکس ماشین های مزدا، هیوندا، کیا و بنز خود را با خیال راحت و آسوده به ما بسپارید. تمامی برندهای گیربکس را به صورت تخصصی و ضمانت شده تعمیر خواهیم کرد. تکنسین های حرفه ای ما با انجام دقیق کلیه سرویس های دوره ای به طول عمر بیشتر گیربکس شما کمک خواهند کرد. تمامی چکاپ های دوره ای با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها انجام می شود. اگر در یکی از خیابان های غرب تهران خودروی شما خاموش شده است و حدس می زنید ایراد از خرابی گیربکس اتومبیل شما می باشد، خودروبرهای ما به صورت رایگان حمل خودروی شما را به تعمیرگاه انجام خواهند داد.

 

گیربکس آپ

حتما مقدار و کیفیت روغن گیربکس را در فواصل زمانی معین چک نمایید، زیرا کمبود و ناخالصی روغن باعث می شود دنده های گیربکس به راحتی جابه جا نشوند. تنها با انجام یک بار تعمیرات گیربکس در این مجموعه متوجه تمایز سطح خدمات ما با سایر تعمیرگاه های مشابه خواهید شد. وظیفه اصلی گربکس انتقال نیرو از موتور به چرخ ها و جرکت ماشین می باشد. گیربکس ها در دو نوع ساده و پیشرفته اتوماتیک موجود می باشند. گیربکس اتومات نسبت به مدل های ساده پیچیدگی بیشتری دارند و برای تعمیرات و چکاپ آن ها باید مراکز خوش سابقه و معتبر را انتخاب نمایید.

 

مدرن گیربکس

گیربکس های اتوماتیک با وجود سهولت در رانندگی از ساختار پیچیده تری نسبت به گیربکس های ساده برخودار می باشند. به علت همین پیچیدگی نیاز به تعمیرات تخصصی تر و حرفه ای تری دارند. در مدرن گیربکس نیروهای با تجربه که شناخت کافی از گیربکس های اتومات انواع ماشین های بنز، بی ام و، یوندا و کیا دارند بهترین خدمات تعمیری را به مشتریان ارائه می کنند. ایرادات گیربکس های اتومات اگر اساسی باشد هزینه زیادی در بر خواهند داشت، برای کاهش هزینه های تعمیرات حتما به کمیت و کیفیت روغن گیربکس توجه کافی داشته باشید و هر گونه کاهش مقدار و تغییر رنگ و نشتی آن را به طور دقیق زیر نظر داشته باشید.

 

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک هیدورتک

در این مجموعه تعمیرگاهی بهترین نیروهای متخصص و با تجربه در کمترین زمان ممکن کارهای تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین های داخلی و خارجی را انجام می دهند. برای نشان دادن حسن نیت کلیه خدمات مشاوره ها و عیب یابی ها به صورت رایگان در این مرکز به مشتریان ارائه می شود. برای یافتن علت تقه گیربکس، شیر برقی روغن، تمیزی فیلترها و شل بودن اتصالات گیربکس چک می شود. مراجعه زود هنگام و تشخیص و عیب یابی سریعتر باعث می شود هزینه های تعمیرات به مقدار قابل توجهی کاهش چشمگیری داشته باشد. کارشناسان این مرکز بهترین کیفیت تعمیرات را با ارزان ترین دستمزدها انجام خواهند داد.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *