اصناف شهر

تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیرگاه

۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ 3884 بازدید
اصناف شهر
تعمیرات-ماشین-لباسشویی

تعمیرات ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی و خرابی های آن

یکی از لوازمی که در خانه میباشد و اهمیت به سزایی دارد ماشین لباسشویی هستش که میتوان به جرات گفت جزو پر مصرفت ترین و پر کاربرد ترین قطعات منزل محسوب میگردد. این وسیله بعد از مدت ها نیاز به سرویس و بررسی دارد، مانند سایر قطعات و لوازمی که ما مصرف میکنیم ماشین لباسشویی نیز بید سرویس های دوره ای داشته باشد و رفع عیب شود. خوب ما آنقدر این وسیله را سرویس نمیکنیم تا اینکه به صورت یکجا وقت برای تعمیر آن میزاریم. این اشتباه بزرگ و رایجی میاشد که میتوان گفت اکثریت خانواده ها متاسفانه آن را رعایت نمیکنند.

اگر دقت کافی را داشته باشیم میتوانیم صرفه جویی بسیار خوبی را برای هزینه هایمان داشته باشیم و با یک سرویس دوره ای جلوی هزینه های تعمیرات و خرج های اضافه را بگیریم. به وضعیت هزینه های حال حاضر و پیدا نشدن بسیاری از قطعات برای تمامی قطعات که پیدا کردن قطعات اصلی و اورجینال آنها بسیار نایاب و تقریبا دست نیافتنی است باید سعی کنیم که از برندهای داخلی استفاده نماییم و یا اینکه اگر از برندهای خارجی استفاده میکنیم در نگهداری آن بسیار کوشا باشیم.

ماشین لباسشویی هم مانند بسیاری از قطعات دیگر دارای حساسیت ها و نگهداری های لازمه خود میباشد که باید در مسیر زمان به آنها دقت لازمه را داشته باشید که در ادامه به تمامی آنها اشاره های لازمه را خواهیم کرد.

 تعمیرات ماشین لباسشویی

خوب وقتی ماشین لباسشویی شما دچار اشکال میشود و خرابی برایش اتقاق می افتد ممکن است شما نگران شوید و چندین سوال در ذهن شما مطرح خواهد شد:

 1. آیا ماشین لباسشویی مانند روز اول میشود؟
 2. آیا قطعات اورجینال آن پیدا میشود؟
 3. هزینه تعمیر آن چقدر خواهد بود؟
 4. اگر موتور آسیب دیده باشد چی؟
 5. آیا متخصص این برند را میتوانم پیدا کنم؟
 6. اگر برد سوخته باشد هزینه تعمیر آن چقدر است؟
 7. بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی چه کسی میباشد؟

تمامی اینها سوالات به جایی میباشد که بر اساس تجربه زندگی در ذهن شما پیش خواهد آمد. خوب با تمامی قدرت به شما میگوییم که نگران نباشید زیرا ما در کنار شما هستیم. ما به شما کمک خواهیم کرد تا جایی برای نگرانی های شما باقی نماند.

ما یک تیم بسیار حرفه ای جهت تعمیر ماشین لباسشویی شما در نظر گرفته ایم که در تمامی کشور به شما خدمات لازمه را خواهند داد و تمامی نیروهای ما حداقل دارای 10 سال تجربه در زمینه تعمیرات انواع قطعات و لوازم منزل میباشند و میتوانند به راحتی و با سرعت بالا قطعات شمارا مانند روزهای ابتدا درست کرده و به شما تحویل دهند.

جهت تامین قطعات ما آن تمامی آنهارا به صورت اصلی و غیر اصل موجود داریم که قبل از نصب با شما مشورت خواهیم کرد و هر طور که شما دوست داشته باشید ما برای شما همان را نصب و راه اندازی خواهیم نمود.

بهترین تعمیرکار چه شرایطی دارد

برای اینکه شما عزیزان بتوانید بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی را پیدا بکنید باید به نکات بسیار مهمی توجه کنید که از اهمیت به سزایی برخوردار میباشد، مثلا وقتی که یک نفر شما از شرکت درخواست میکنید نمیدانید که قرار است چه کسی پیش شما بیاید و روی ماشین لباسشویی شما کار انجام بدهد، اگر فرد نا واردی باشد میتواند آسیب های بیشتری را وارد کند و هزینه های شما را بیشتر کند و یا تشخیصی که میدهد اشتباه باشد که نیازی به تعویض قطعاتی که او میگوید نباشد، همین امر بسیار مهم و حائذ اهمیت است که میتواند شما را به هزینه کردن های بیهوده وادار کند.

پس بیاید در نظر بگیرید یک تعمیر کار ماشین لباسشویی چه ویژگی هایی باید داشته باشد:

 • حتما باید تجربه کاری مرتبط و بالا داشته باشد
 • با ساختار برندهای مختلف ماشین لباسشویی آشنا باشد
 • به سیستم برقی و الکترونیکی آن کاملا تسلط داشته باشد
 • ساختار ماشین لباسشویی را به طور کامل بداند
 • با تجربه خود مشکل های کوچک را بزرگ نکند
 • بتواند سریع عیب یابی کند و هزینه های اضافه درست نکند
 • انسان درستی باشد و قطعات اصلی استفاده نماید
 • توسط شرکت تامین و تایید شده باشد

تمامی نکاتی که گفته شد در بالا برای یک فردی که قرار است کار اختصاصی ماشین لباسشویی شما را انجام دهد بسیار مهم و حائذ اهمیت میباشد.

 

خدمات نمایندگی ما

تعمیرات تمامی برندهای ماشین لباسشویی شامل:

 • برند زیکو
 • برند پاکشوما
 • برند الجی
 • برند سامسونگ
 • برند دوو
 • برند بوش
 • برند AEG
 • برند پاناسونیک
 • برند پارس خزر
 • برند جنرال
 • برند مدیا
 • برند ویرپول

 

تعمیرات انواع لباسشویی در منزل

خوب به خاطر اینکه این دستگاه از وزن بسیار بالایی برخوردار میباشد و جابه جایی آن کار بسیار دشواری هستش و به راحتی نمیتوان آن را به تنهایی بلند کرد و جلوی شرکت های خدماتی و تعمیراتی برد نیاز هستش که به طور حتم یک نفر که تخصص لازمه را دارد بیاید و اشکال ماشین لباسشویی شما را برطرف نماید.

ما برای راحتی کار شما عزیزان و امکان این را که داشته باشید بتوانید به راحتی مشکلات و نیازهای ماشین لباسشویی خود را مرتفع نمایید از افراد مورد تایید و با سابقه که در پیش ما آزمایشات و تست های مرتبط را گذرانده اند، به منزل شما ارسال میکنیم تا به طور کامل اشکال ماشین لباسشویی شما عزیزان را برطرف نمایند. این افراد به اندازه ای ماهر هستند که همیشه به تعمیرات خود گارانتی داده و اگر مشکلی پیش بیاید در آن مدت شما مهمان ما خواهید بود و اشکال شما برطرف خواهد گردید. ما تمامی سعیمان جلب رضایت شما عزیزان میباشد.

ما سعی کرده ایم افرادی که به منزل شما می آیند از نظر تست روانشناسی، شخصیتی و کاربلد بودن در زمینه تعمیرات انواع ماشین لباسشویی جزو برترین ها باشند، زیرا ما برای شما که به ما اعتماد کرده ید و تماس گرفته اید، احترام بسیار زیادی قائل هستیم و تمام سعی خودمان را خواهیم کرد تا شما عزیزان از کار ما رضایت کافی را داشته باشید.

تعمیرات ماشین لباسشویی زینکو

زینکو نیز یکی از برندهای بسیار قدیمی و آشنا میباشد که در زمینه ساخت ماشین های لباسشویی بسیار حرفه ای و نام دار است. تعمیرات این ماشین لباسشویی بسیار کار سختی است و هر شرکتی این برند را تعمیر نمیکند. ما از همین رو با تعمیرکار با سابقه و حرفه ای این برند را که جزو برترین ها میباشد در مجموعه خود آورده ایم تا به شما عزیزان بتوانیم بهترین خدمات را ارائه کنیم.

این برند به خاطر محبوبیت بسیار بالایی که دارد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و قطعاتی که در حال حاضر در بازار میباشد نسخه چینی آن فراوان شده است، از همین رو شما عزیزان مستلزم آن هستید که حتما برای گرفتن خدمات از نمایندگی زینکو برای تعمیرات ماشین های لباسشویی خود بهره مند شوید. ما نیز از تعمیرکارانی بهره مند میشویم که بهترین هستند و به صورت تضمینی قطعات را تعمیر میکنند و از قطعات اورجینال برای تعمیرات استفاده میکنند و این قابل تضمین میباشد که اگر شخصی بگوید قطعه استفاده شده اورجینال نمیباشد ما آن را برای شما تعویض خواهیم نمود و یا هزینه آن را به شما بازگشت خواهیم داد.

نمایندگی  زینکو

با توجه به توضیحاتی که در بالا برای شما نوشته ایم این قطعات از حساسیت بسیار بالایی برخوردار میباشد که باید حتما افرادی برای تعمیرات مراجعه نمایند که تخصص کافی را داشته و بتوانند به صورت کامل از پس آن بر بیایند. دقت داشته باشید ما این ماشین های لباسشویی را در سرتاسر تهران تعمیرات میکنیم و بدون کوچکترین اشکالی به همراه ضمانت برای شما عزیزان تعمیرات آن را انجام خواهیم داد.

نمایندگی چه حسنی دارد و شما چگونه میتوانید به آن اطمینان کنید

 • با تعمیرات کامل برند زینکو آشنا میباشد
 • قطعات اصلی را دارد
 • در صورت نداشتن قطعات اصلی به شما اعلام کرده و اگر شما مایل باشید قطعات های کپی با قیمت پایین نصب میکند.
 • تجربه متخصصین آن بسیار بالا میباشد
 • ضمانت به شما میدهد

تمامی اینها از حسن هایی میباشد که میتواند نماینده لباسشویی زینکو به شما بدهد.

تعمیرات ماشین لباسشویی در شرق تهران

ما سعی کرده ایم تا خدمات خودمان را در بازه بسیار بزرگتری پوشش دهیم و در همه جای کشور شما را پاسخگو باشیم. یکی از بخش هایی که ما خیلی روی آن میتوانیم خدمات نزدیک و سریع تری ارائه کنیم بخش شرقی تهران میباشد که ما همیشه خدمات خودمان را در کمترین زمان به شما عزیزان میرسانیم و شمارا یاری میکنیم.

ما با احداث نمایندگی های مختلف در بخش های مختلف تهران سعی کرده ایم که اگر مشکلی پیش می آید در کمتر از 2 ساعت کاری به شما خودمان را برسانیم تا شما عزیزان نگرانی نداشته باشید و به سرع اشکالات ماشین لباسشویی شما برطرف گردد. از این رو متخصصین بسیار خوبی را در شرق تهران مستقر کرده ایم که روزانه بیش از صدها ارسال و تعمیر در این منطقه ما داشته ایم.

به لطف پروردگار هر روز این خدمات بیشتر و بیشتر میگردد و رشد بیشتری خواهد داشت که به شما عزیزان کمک میکند تا با خیال آسوده کارهای خود را به ما بسپارید و از خدمات گسترده تعمیرات ماشین لباسشویی بهره مند گردید. در حال حاضر سابقه ما به بیش از 20 سال میرسد که در این حوزه به صورت اختصاصی در کنار شما فعالیت کرده ایم و همیشه در کنارتان بوده ایم و با رضایتمندی بالای شما عزیزان همیشه همراه شده ایم.

راه های ارتباط با تعمیرات ماشین لباسشویی

مدیریت: محمد ودادی

تماس:

09121267356

آدرس: تهران

 

 

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

 1. مهسا ساره
  مهسا ساره ۱۲ آبان ۱۴۰۲ پاسخ

  تعمیرکار زینکو آقای محمد ودادی کارشون بی نظیره، این تعمیرکار واقعا جزو حرفه ای ترین ها هستش در یک آگهی دیگه تعریفشون رو دیده بودم رفتم بهشون زنگ زدم، اومدن اینجا در عرض یک ساعت و نیم کل ماشین لباسشویی رو درست کردن.
  واقعا مرسی از این همه دقت و هوشیاری

  1. asnafshahr
   asnafshahr ۱۹ آذر ۱۴۰۲ پاسخ

   ممنون از نظر مثبت شما، بله سایر مشتریان هم از آقای محمد ودادی بسیار تعریف کرده اند و رضایتمندی بسیاری را داشته اند.
   بسیار خوشحال هستیم بابت رضایتمندی شما عزیزان امیدواریم که هر روز این رضایتمندی از سمت شما عزیزان بیشتر و بیشتر باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *